Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan húzzam fel tökéletesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan húzzam fel tökéletesen a gumit?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel szüzek voltunk eddig 3x feküdtünk le egymással és mindig kiszakadt a gumi hiába néztem meg pontosan a használati útmutató eddig csak az volt a szerencsénk h mindig kivettem mielőtt elmennék de mi van ha nem tudom kivenni akkor meg van a baj és ebben kérnék segítséget ??minden segítséget szívesen fogadok képet,leírást,videót
2009. jún. 19. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:

A csomagoláson mindig van ábra, kövesd azt a használati útmutatót. Ritka hogy egy teljes széria hibás legyen, de előfordulhat, bár azért elég rendesen bevizsgálják ezeket a cumókat. Viszont akkor is érdemes nevesebb, márkásabb óvszert venni, biztos ami biztos. Szerintem nem egy olyan dolog amin spórolni kell.

Meg ha gumival szexel az ember, akkor azért figyelni kell, kerülni az olyan mozdulatokat amivel kárt tehetsz benne. Óvatosan és ésszel, csak ezt tudom mondani. Vagy pedig csajszi szedjen hancúrbogyót, hosszú távon kifizetődőbb, és ha ketten fizetitek, nem sokkal jöttök ki rosszabbul, cserébe viszont bárhol bármikor lehet szexelni. G

2009. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vedd ki a gumit a tasakból. Vigyázz, hogy úgy tépd fel a fóliát, hogy ne sérüljön meg.

Tedd az óvszert a farkad hegyére és a kis csücsköt fogd meg a tetején és szorítsd össze. Így tartva lassan görgesd lefelé a farkad tövéig és kész. Ha belejössz/belejöttok, a csajod a szájával is legörgetheti, de az csak haladóknak :)

Sok sikert.

2009. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hancúrbogyó :D Ezen mekkorát mosolyogtam... :D


Na, a gumi. Én azt javaslom, amit biztos hülyeségnek tartasz: először gyakorold csak a felhúzását. Akár magadon, akár egy uborkán, bármi... A lényeg, hogy kezdőként nem egyszerű, és sok vesződségtől kímélheted meg magad.

De még az is eszembe jutott, hogy mi van akkor, ha a gumi mérete nem megfelelő? :O

Próbálj más márkát is, hátha jobban beválik!

2009. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha teheted, használj Masculan márkát, nekem messze az volt a legjobb. És kövesd a 09:59-es válaszoló utasításait! Valóban az a titka, hogy megfogd a kis csücsköt a végén!
2009. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9:59-es vagyok. Még egy tipp: vegyetek ízesített cuccot. Nem annyira büdös gumiszagú, mint a hétköznapi óvszerek. Nekem a gyomrom felfordult és sokszor előfordult hogy leállt csak a gumi szagától. Az ízesítettnél ilyen probléma nincs.
2009. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet h ki kéne próbálnotok másik fajta gumit..talán az majd jobban bejön :)
2009. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A lényeg ,hogy körömre vigyázni kell és figyeld ,hogy a tetejébe ne maradjon benn a levegő...(ezért írták ,hogy szorítsd össze)

sok sikert;)

2009. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!