Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen gumit használjunk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gumit használjunk?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tervezzük az első alkalmat. Ő szed fogamzásgátlót . Most Durex Love-om van, de mondták már hogy Ultra Safe-t ajánlanak. Nem tudom kire hallgassak, mivel ugye van a gyógyszeres fogamzásgátlás is , és azért gondoltam hogy Ultra Safe-re nincs nagyon szükség. Ti mit ajánlotok? Inkább a nagyobb biztonság a gyógyszer mellett is, vagy elég a gyengébb védelem is? És milyen márkák jöhetnének szóba?

2012. ápr. 15. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
hajgumit:P:))
2012. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A gumik mind ugyanolyan védelmet nyújtanak, függetlenül a megnevezéstől. Nincs olyan, amelyik 100%-os védelmet nyújt, és olyan sincs, amelyik csak 25%-osat. Általánosságban mondható, hogy a gumik sacc/kb 90% védelmet nyújtanak. Viszont sose vegyél gyanúsan olcsó, ismeretlen márkájú óvszert!

A konkrét óvszer választása már csak kizárólag rajtad múlik. Te döntöd el, hogy milyet szeretnél - ultra vékonyat, amely olyan mintha "nem is lenne", vagy vastagabbat, amellyel tovább bírod az aktust, barázdáltat, színeset, ízesítettet, latexeset, latex menteset, extra síkosítóval ellátottat, stb.

A legjobb márkának a Durex és LifeStyle óvszerek számítanak.

2012. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Durex LifeStyle ha gyógyszer mellett használjátok szerintem olyat válasszatok ami minél természetesebb hatást nyújt:)

De a gyártók szerint minden fajta ugyanolyan védelmet ad.

2012. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szed fogamzásgátlót, minek a gumi?!?!?!
2012. ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
LifeStyles Ultra Thin nagyon jó.
2012. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2012. ápr. 15. 20:22
 7/7 A kérdező kommentje:
a méretük elvileg teljesen képlékeny ... ilyenről még nem hallottam hogy ezt kellene szempontnak venni!
2012. ápr. 16. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!