Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az ovszert hányszor lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ovszert hányszor lehet használni?

Figyelt kérdés
mert az a helyzet hogy csak egyszer!? szoval mert nemtudok elmeni véglegesen ha magömlésem van is nem lankad le továbra is áll..elmegyek ugy 10 perc után kb..de ujbol képes vagyok rá anélkül hogy pihenem kéne nemtom mi ez de szeretném tudni egy gumiba hányszor lehet bele élvezni? és ha már beleélvezett a srác akkor lehetne-e tovább folytatni a közösülést? lehet-e akár 3x élvezni egy gumival vagyis beleélvezni? nem-e szakadhat ki?
2009. jún. 19. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De, kiszakadhat, egyszer lehet csak hasznàlni, es kulonben is, megszàrad, ùgyhogy jobb màsikat hùzni.
2009. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hogy a baràtommal egész éjjel hancuroztunk,3-4 alkalommal is volt orgazmusa,de gumit cseréltünk.

Ne probàlkozz egy gumival.

Manapsàg màr nagyobb kiszerelésben is lehet kapni,nem vészes az àra.na kockàztass.

Egy gumicsere pillanatok alatt megvan.

2009. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem menetenként 60ft-t megér egy Durex, h utána ne kelljen több, mint 20 évig egy gyereket fizetni...
2009. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem ez jo kérdés volt és hogy vannak az ovszer méretek mert nincs semmmi sem irva rá valamelyikre pedig csak 50-55-ig van mm ben a gyürü mérete!? de igazi méretek hogy vannak?
2009. jún. 19. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
hmm..vannak rajta méretek? én még soha nem vettem észre..
2009. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az óvszerek egyszer használatosak!Egy dobozban 3db van,de ha jól tudom van olyan amelyikben 4db.Arra még nem gondoltál,hogy a barátnőd másképp is kielégíthet ha esetleg nincs elég óvszer nálad/otthon?
2009. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
míg lufivá nem pumpálod a gumit XDXDXD
2009. jún. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!