Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy 15 éves fiúnak az előválad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves fiúnak az előváladékában sok életképes spermium lehet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
nem sok, de kisszámban előfordulhat.
2009. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen egy fiú már biológiailag érett a gyermeknemzésre. Ha azért kérdezted, hogy ilyen korban védekezz-e, a válasz igen!
2009. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Csak érdeklődtem, szoktam védekezni


Viszont a barátnőmbe behatoltam már párszor gumi nélkül... De kevés előváladékom van

2009. jún. 20. 11:15
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
biológiailag lehetséges h megtermékenyült, mert abban is vannak spermák, de amúgy kicsi rá az esély, de azért van. szedjen a barátnőd tablettát, úgy behatolhatsz nyugodtan akármikor.
2009. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy mennyi előváladékod van: egyetlen spermium is elég. Ne szeretkezzetek gumi nélkül. Vagy inkább elkíséred abortuszra? Mert ennek előbb-utóbb az lesz a vége.
2009. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne szedjen a barátnőd tablettát: fejlődő szervezet, ne bombázza máris hormonokkal.
2009. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
igaza van, ne szedjen tablettát, majdha elszakadt a gumi, vagy véletlenül az előválladéktól megtermékenyült, vagy esetleg elfelejtenek óvszert hazsnálni, majd a 72 órás tabletta sokkal kevesebb hormont tartalmaz jah...:S az abortusz pedig sokkal kevésbé káros, mint a fogamzásgátló....istenem..:S:S:S:S:S
2009. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

15:52

Az óvszer azért elég ritkán szakad ki. Ha jó minőségűt veszel, és jól teszed fel stb., akkor elég kicsi a lehetősége annak, hogy kiszakadjon. Nyilván jobb a fogamzásgátló, mint egy abortusz, de egy 14 évesnek nem véletlenül nem szeretnek az orvosok tablettát felírni. Ha már itt tartunk: szerintem (kizárólag magánvélemény) egy 14 éves még ne szexeljen, mert korainak tartom. De ha mégis, akkor ne hormonnal védekezzenek. Vannak helyi fogamzásgátlók is (kúp, krém, spermicides óvszer), azokkal kellene.

2009. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még egy kérdés: hogy lehet "elfelejteni", hogy óvszert kell használni? Ezt tényleg nem értem...
2009. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az "elfelejteni" csak egy takaróduma. Aki elég érett, hogy szexeljen, az legyen érett a védekezéshez is. És csatlakozok az előttem szólókhoz: ilyen fiatal korban ne szedjen senki fogamzásgátlót, ha van más mód is. Márpedig van. Egyébként a tabletta nem véd semmiféle nemi úton terjedő betegség ellen, ezt is érdemes figyelembe venni, úgy mellékesen...
2009. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!