Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ciki szerintetek óvszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki szerintetek óvszerrel védekezni a mai világban? És a férfiaknak tényleg ennyire kényelmetlen, azaz tényleg olyan zokni érzés vagy csak felfújt dolog? Pasik válaszát is várom! Kort és nemet írjatok.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 10:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
még mindig jobb mint egy nem tervezett gyerek, vagy nem nemi betegség
2012. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

ez miért lenne ciki??

ilyenröl még nem is hallottam!

menjenek akkor a nemi beteg gondozóba...

2012. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?Én személy szerint megbántam,hogy fogamzásgátlót szedtem 4 évig.Állandó hüvelyfertőzéssel küzdöttem,abbahagyás után meg mire visszaállt a menszesz...

Mai eszemmel nem szedném.Pasiknak sztem tényleg rosszabb óvszerben de ez van.

2012. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi házasságban is azzal védekezünk, mert nemsokára kistesót szeretnénk, és bármi más mód nem lenne megfelelő most.

Mi sokféle gumit kipróbáltunk, tesómék is így védekeztek (most épp terhes), ő is mondta, hogy nagyon nem mindegy a típus.

Ha találunk megfelelőt, a férfinak sem kényelmetlenebb, férjem szól ha nem jó a gumi, és akkor olyat többet nem veszünk. Nekem mindegy, nem érzem hátrányát.

35/N

2012. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%

én nőként utálom,ki nem állhatom.

de gyógyszert szedek,így nem is kell, és csak apárommal vagyok, tehát betegség ellen se kell védekezni.

2012. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
én 8 éve vagyok a párommal és így védekezünk...nem szedhetek gyógyszert meg nem is szeretnék..és ő sosem firtatta sőt, mindig azt mondja a feleségével szeretné először csinálni simán, hogy mondhassa vele a legjobb...fél évet kell még várnia..
2012. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
egyáltalán nem ciki! SŐT! manapság már azt is elvájrák hogy a lánynál legyen óvszer ha a fiúnál esetleg nem lenne... szerintem senki se akar HIV fertőzést vagy Clamidiát összeszedni
2012. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit macerásabb a dolog,de egyáltalán nem kényelmetlen.Van egy nagy előnye nálam,nem ér így közvetlenül annyi inger és sokkal tovább bírom.

F/41

2012. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
43%

Nő vagyok, és én sem szeretem! Egyszerűen nem ugyanolyan a szexuális élmény!

Ugyanakkor nem tartós kapcsolatban, vagy ha nincs más, akkor a semminél jobb. Tartós kapcsolatban mindenképpen a hormonális fogamzásgátlás híve vagyok (sokkal biztonságosabb, kényelmesebb).

2012. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként bizony nem olyan kellemes érzés gumiban szeretkezni.De inkább gumi ha ciki ha nem,mint egy nem kívánt gyerek vagy valami nemi betegség.

Arról nem is beszélve,hogyha az imádott nővel (ez esetben a feleségem) szeretkezem,nem azzal foglalkozom,hogy kényelmetlen a gumi vagy sem.Akkor annyira megtud bolondítani,hogy ez már eszembe sem jut.

32/F

2012. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!