Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Lindynette 20 már az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lindynette 20 már az első tabletta után véd? Vagy mikortól?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Olvasd l a tájékoztatót....

Minek szeded, ha nem is tudsz róla semmit?

Egyáltalán tudod, mi ez?

2009. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Naa most miért kellett így lehordani szegényt?? Ha gyógyszert szednek a fiatalok az a baj, ha nem akkor azért hurrogjátok le, mert nem szed... Szegény segítséget vár olyanoktól, akik esetleg szedték, vagy tudnak róla valamit, nem pedig további, a válaszolót minősítő visszakérdezéseket. Valószínű elhagyta a papírját, ahogyan én is jártam amikor a legelőször kezdtem szedni fogamzásgátlót. Tehát a fogamzásgátló tabletták, ha a menstruáció első napján kezdik el szedni, akkor már az a havi peteérést leállítják, tehát védettséget ad. Ha nem a menstruáció első napján kezdted szedni, akkor 7 napig barrier elvű kiegészítő védekezést kell alkalmazni (óvszer). Egyébként is ajánlott ez az 1 hét, van aki 1 hónapot vár, hogy nyugodt legyen, ez már rád van bízva, mikortól nem félsz, de ha rendesen szedted vérzés első napjától, akkor nincs mitől tartanod :)
2009. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt szedem, én kivártam a levél elfogyását!
2009. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy hónapot mondott a dokim ! És nem kockáztattam, kivártam..egy hónapot ki lehet bírni.De ahogy gondolod
2009. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nekem azt mondták,hogy ha a mens. első napján kezdem el szedni, akkor már azonnal védett vagyok. Az ötödik napon már szeretkeztem is a párommal minden védekezés nélkül. Nem lett semmi baj :D
2009. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!