Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix fogamzásgátlóról mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettke kérdése:

Cypromix fogamzásgátlóról mi a véleményetek? Nekem a PCO-m van, arra kell szednem!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A Cypromix elsősorban NEM fogamzásgátló, de van egy ilyen mellékhatása

betegség kezelésére jó, de amúgy nem szabad szedni

2012. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arra jó, amire való. A cisztákat megszünteti, a tüneteket enyhíti.

De azért arra számíts, hogy abbahagyás után visszatér az összes gond, sőt, sokszor még rosszabb lesz a dolog, mint előtte.

Szerintem jobb megpróbálni az okot kezelni.

2012. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hogy érted azt hogy rosszabb lessz mint a gyógyszer szedése előtt, mivel oprvos irja fel, így gondolom nem hülyeségből irja fel, ha tudja az orvos hogy utánna rosszabb lessz, akkor meg ez az Ő hibája, mert nem figyelt, és nem tájékoztatott a következményekről, de majd ha megkapom a receptet tőlle, akkor megkérdezem.

Válaszaitokat köszönöm

2012. ápr. 22. 08:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy értem, hogy bizony rosszabb lehet.

Ha mondjuk eddig kicsit voltál pattanásos, akkor abbahagyás után olyan ragyáid lehetnek, hogy utcára se mersz menni.

Vagy eddig 3 havonta volt vérzésed, abbahagyás után meg sose lesz, max gyógyszerrel.

Nem törvényszerű a dolog, de bizony előfordul, hogy rosszabb lesz utána.

Nem muszáj elhinned, de én szóltam.

2012. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!