Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy valószínűséggel kisbabát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy valószínűséggel kisbabát várok. Hogyan tartsam el?

Figyelt kérdés
abbahagytam a sulit ezert 8 általánosom van, gyárban dolgozok. a párom jövő héten áll neki dolgozni csak most talált munkát. fogamzásgátlót szedek de mégis megvan pár tünet a terhességemre. elvetetni nincs szívem és nem is akarom. mert szerettünk volna nagyon már, de nem most amikor nincs meg neki a háttér. hogyan tartsuk el? mit csináljunk?
2012. ápr. 22. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt/nőgyógyász? Most nem akarok érzéketlennek tűnni, de ha megcsinálni sikerült, akkor...
2012. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

terhességi tesztet csináltál már? mert ha még nem, akkor csinálj gyorsan, mert terhességi tünetek sok mástól is lehetnek!

egyébként ha terhes vagy, és ugye a párod melletted van, mindkettőtöknek van munkája, akkor nem kell félni, tartsátok meg nyugodtan, menni fog a dolog

2012. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
véletlen volt mondom. és szedek fogamzásgátlót is. szal nem értem.
2012. ápr. 22. 11:14
 4/13 anonim ***** válasza:
korod?
2012. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de én gyest nem kapnék még és terhesen nem mehetek dolgozni. szal egy fizetés lenne csak. de tesztet nem akarok még csinálni mert lehet h még nem mutatja ki. a tünetek közül volt pl pecsételő vérzésem szédülés hányinger fáradékonyság és jobban megérzem a szagokat illatokat.
2012. ápr. 22. 11:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Még az sem biztos, hogy terhes vagy.

Először csinálj egy tesztet, utána gondolkodj el a továbbiakon.

2012. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
20 leszek júniusban
2012. ápr. 22. 11:16
 8/13 anonim ***** válasza:

:D:D:D

egy idősek vagyunk.

és is 20 leszek júniusban.

hanyadikára esik a szülinapod?

2012. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha azok terhességi tünetek, akkor biztos kimutatja már

ilyen tünetek az első 2 hétben, amikor nem mutatja ki, nem is jelentkeznek

2012. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet. Ha terhes vagy akkor már ki kell mutatnia.

Őszintén szólva szerintem most felelőtlenség lenne megtartani a gyereket, mert gondolom így sem éltek fényesen egy gyerek mellett még rosszabb lenne, és munkakeresésnél sem előny. Ha nincs szülői segítség akkor nehéz életre számíthattok. Én semmi esetre sem vállalnám be ilyen körülmények közt.

2012. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!