Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A minap feküdtem le először a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A minap feküdtem le először a barátommal, védekeztünk is, viszont aktus közben a gumi lecsúszott, s nagy valószínűséggel belém került a váladék. Esemény utáni tablettát vény nélkül nem kaphatok. Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Igyekszem holnap elmenni egy sürgősségi ambulanciára, viszont nem tudom, hogy is néz ki egy ilyen dolog. Ott is megvizsgálnak? Mi történik? Kell szülői beleegyezés? Egyáltalán menyi az esélye, hogy terhes vagyok? (hamarosan meg kel jönnie)
2011. aug. 30. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Adj nutellát a punci koboldnak és megtudod..
2011. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
mond neki h ne átlagos gumit vegyen a 8 centis p*csére és akkor fent marad
2011. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 napietus ***** válasza:
63%
remélem elmentél, egyébként 72 órán belül kell. szóval a legközelebbi balesetnél azonnal.
2011. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!