Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyen körülmények között kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen körülmények között kell esemény utánit bevennem?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban hagytam abba a tabletta szedését mert kiderült,hogy nem szedhetem.Most egy kicsit késik,de szerintem emiatt is.Szeretkezés után kicsit bentebb volt az óvszer mint egyébként,de nem sokkal, de csak az ujjaim végével értem el,kihúztam egy kicsit,de lecsúszott róla az ujjam én meg megijedtem és hirtelen kirántottam( én voltam felül ),nem hiszem,hogy kerülhetett oda sperma de nem vagyok benne biztos, a hirtelen mozdulat után már csak a makkján volt az óvszer. Utána lemosakodtam, a ciklus 34- ik napján tartok,spermicides volt az óvszer.
2009. jún. 21. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék be esemény utánit.
2009. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem feleslegesen bombáznád szét a szervezetedet egy 72 órással.
2009. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
először is, a 72 órás tabletta nem bombáz szét semmit. jobban szétbombázza egy abortusz. de mindenki döntse el magának h melyik éri meg jobban. na mindegy. a lemosakodás semmi se ér, azt felejtsd el. amugy ha nem voltal termékeny napjaidban, és a gumi is be volt vonva spermicides anyaggal, akkor sztem nem lehet baj.
2009. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha nagyon úgy nézne ki a dolog, természetesen bevenném a 72 órásat, azért jobb mint egy abortusz,de most mérlegelnem kell, mivel nincs rá nagy esély és eddig hormonális készítményeket szedtem amiktől rosszul voltam,nagyon erősen véreztem, sok vért vesztettem, és természetesen az egészségem is fontos.amúgy meg, ha nem is sokat, de ér valamennyit a mosakodás, statisztika szerint is, egy kicsit alacsonyabb azoknál a teherbeesési arány akik lemosakodtak aktus után, mint akik nem. Természetesen nem ezt vállasztanám egyedüli védekezésként, az veszélyes dolog lenne,de jobb mint ha semmit nem tettem volna!
2009. jún. 21. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:

én exemmel elég sokáig gumi nélkül csináltam, megszakítással. Kb 3 hónapig. Sokan évekig próbálkoznak a babával. Sztem fogamzásgátló után 1 hónappal még nem vagy annyira termékeny, ráadásul beléd se élvezet,...


sztem nem érné meg


18F

2009. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fog.gátló után 1 hónappal nem termékeny? Lányom, van, aki kihagy 1 szemet, és már benne van a baba...

első voltam

2009. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem lányom, hanem fiam :))
2009. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!