Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdem el a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdem el a fogamzásgátló tabi szedését, és nem tudom, hogy ha aug.1-jén jön meg, akkor kell bevennem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szótagolom: be-teg-tá-jé-koz-ta-tó.
2011. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szótagolom: nem ezt kér-dez-tem.
2011. júl. 26. 12:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Pedig oda le van írva. Olvasni talán tudsz ugye. Mivel nem írtad milyen gyógyszerről van szó, ennyit tudok segíteni. Nem tudom mi akadályoz meg abban, hogy elolvasd azt a hat sort ami erre vonatkozik. Ehelyett azt várod, hogy kétes kimenetelű információt kapjál vadidegenektől. Miért jó az neked?
2011. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Őőőő.. tényleg rajta kell, hogy legyen. De, ha nincs akkor az orvosnak meg kellett volna mondania, hogy mikor vedd be az első tablettát (nekem a menstruáció után kellett elkezdenem). De menstruáció alatt nem kell enni a tablettát (de ezek egy hónapra vannak, szóval fura, hogy most kezdted el :O). Nekem pl. olyan volt, ami kiegészítette a hormontablettákat (vastabletta) így sosem kellett "szünetet tartanom" és nem felejtettem el bevenni.
2011. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia :) Ha ez lesz a legeslegelső szem tablettád, akkor igen, a menstruáció kezdetének első napján kell elkezdeni szedni. Szeded 21 napig, akkor 7 napra abbahagyod, - a 7 napban fog megjönni valamikor - és amikor a szünetet tartod a hetedik napon kell újra bevenned. Mindig ugyanazon a napon kell abbahagyni és elkezdeni a szedést :) Remélem segítettem :)
2011. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

[link]

Ezen netes oldalon olvashatsz,róla.

2011. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 13:42


Köszönöm szépen! :)

2011. júl. 27. 11:59
 8/11 anonim válasza:
Arra ne gondoltál, hogy talán az orvossal kellene megbeszélni? Azt már meg sem merem kérdezni, hogy hány éves vagy és orvos látott-e egyáltalán
2011. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok, igen látott orvos, 5x kellett vissza mennem, mire fel lehetett írni. Okítást nem várok, nincs rá szükségem.


Köszönöm.

2011. júl. 29. 12:11
 10/11 anonim válasza:

Uristen ne szapuljátok szegényt itt, ezt már észrevettem itt h kb 90%ban azért irnak az emberek h beszolhassanak a másiknak...

igen, menstruácio elsö napján kell beszedni,és ne ijedj meg ha tovább fog tartani a vérzésed, vagy ha "máshogy" vérzel, ez tök normális, és 2. honapra be fog állni

2011. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!