Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Öt évig fogamzásgátlót szedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt évig fogamzásgátlót szedtem, három hónapja abbahagytam. Az utolsó mensturációm július 7-11 között volt, azóta semmi. A 28 napot az első vagy az utolsó naptól kell számolni, hogy megjöjjön a menstruáció?

Figyelt kérdés
2007. aug. 9. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A legelső naptól, tehát amikor jelentkezik a vérzés. Ám szerintem nincs okod az aggodalomra: ha ebben a hónapban nem is jelentkezne, az sem "nagy csoda", hiszen minden nő szervezete máshogy reagál a változásokra. Ez is az, hiszen nagyon sokáig mesterségesen, tabletták által volt elintézve az, ami eredetileg a természet feladata lenne! =o) Ne félj: az én szervezetemből körülbelül fél év után mehetett ki a fogamzásgátló hatása, hiszen azóta 36 napos ciklusaim vannak, ez a tabletták szedése idején természetesen 28 nap volt. Előbb-utóbb vissza fog állni a hormonháztartásod az eredeti állapotába, csak adj neki időt! =o)
2007. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!