Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a gond hogy 5. napja nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond hogy 5. napja nem jott meg miutan bevettem egy 72 oras tablettat?

Figyelt kérdés
A tortenet roviden annyi, hogy a mensesem elott par nappal (5 nap) szeretkeztunk a parommal , es kilyukadt az ovszer ( Durex), nem elvezett belem, es elvileg peteeresem sem volt. Masfel orara ra,miutan tortent a baleset bevettem egy 72 oras tablettat. Azota 5 nap telt el es meg mindig nem jott meg. Kicsi eselyt latok ra, hogy gond legyen , megis van bennem egy felsz.

2012. ápr. 25. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

A tájékoztató szerint 5 nap késés még normális.

Én is halálra aggódtam magam, majd a 6. napon reggel megjött.. :)

2012. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
6. napba vagyok igazsag szerint, csak tegnap irtam meg, es ma kuldtem el. Meg mindig nem jott meg. Lehet egyaltalan gond? Gondolom minimalis eselye csak van, de nagyon remenykedem hogy semmi gond sincs. Olvastam h van akinek 11 napra ra, ez normalis?
2012. ápr. 25. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon kevés rá az esély, hogy baj van, nyugi. Minél jobban stresszelsz, annál később fog megjönni... tapasztalat. És sajnos az esemény utáni egy irdatlan nagy hormonbomba, nem ritkán teljesen összezavarja a ciklust, akár hónapokra is :S


Saját sztori: én is kb. 4-5 nappal a menzesz előtt voltam, amikor balesetes lett a gumi. Egy órán belül bevettem a tabit, utána 2 hétig idegroncs voltam, "miért nem jön meg, miért nem jön meg?!" 14 nap elteltével csináltam egy tesztet, negatív lett, megnyugodtam és másnap megjött :) Sose örültem még annyira a mikulásnak :D Szóval NYUGIII

2012. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a biztato szavakat! :D
2012. ápr. 26. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmnek a tabletta beszedése után 2-3 hónapig nem jött meg. Szóval ne aggódj :)
2012. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
12 nap telt el. Azota volt h fajt a hasam kicsit, meg olyan mintha peteeresem lenne olyanom is volt. A mellem pedig folyamatosan feszul :(... Kezdek aggodni,amugy nem irtam h a gumi nem a vegenel lyukadt ki hanem a has feloli resznel lent lett egy kicsi lyuk, ami ha ugyvesszuk csak alig volt bennem, olyan lent volt. Valoszinu korommel belekapott mikor felhuzta es azert lyukadt ki. Nagyon kezdek aggodni :( Mi lehet a gond ?
2012. máj. 1. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Bezavart nagyon akkor neked az esemény utáni... Az is lehet igen, hogy hónapokig nem jön meg.. :S
2012. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nah vegre megjott! :) Koszonom a komenteket! :D
2012. máj. 3. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!