Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14 évesen nincs hamar elkezden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen nincs hamar elkezdeni fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De!Nagyon is korán van! Ne szedjed!
2012. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
de
2012. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy, teljesen felbolygatja a hormonháztartásod.
2012. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Szerintem 14 évesen még a szex is korai, nemhogy a fogamzásgátló. Igen, akkor is, ha most ez a "divat".
2012. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nőgyógyászt kérdezz meg, nekem ismerősöm 15 évesen kezdte el szedni.
2012. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
21%

Tablettát szedni jobb, mint a nem kívánt tinédzserkori terhesség, de jobb lenne óvszerrel... szerintem, báár az kilyukadhat, és akkor meg jöhet az eseményutáni:/

Hát ha nem csináljátok sokat akk inkább óvszer

2012. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Korai. Valamikor 18 éves kor után ajánlott elkezdeni.
2012. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

14 évesen még azért korai, mert a szervezeted ilyenkor fejlődik a legintenzívebben, a hormonháztartásodat ez teljesen felborítaná. A szex is korai ilyenkor még, bár nem ez volt a kérdés.

Ilyenkor csak akkor szokták felírni a lányoknak, ha valami egyéb bajuk van, pl egyik barátnőmnek a bőrgyógyász ajánlotta, hogy szedje, mert nagyon pattanásos volt az arca, amik után mély sebek maradtak. Amikor elkezdte szedni, elmúlt ez a problémája. Mondanom sem kell, hogy még így is a legkisebb hormontartalmút kapta.

Más esetben teljesen értelmetlen szedni!

2012. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

Manapság már elég modern gyógyszerek vannak, ez arra hat amire kell, a fejlődésedet egyátalán nem befolyásolná az hogy szeded a gyógyszert, felborítani meg pláne nem borít fel semmit, épp hogy a havid pontos lesz. (perzse ez csak akkor igaz ja legkésőbb 13 évesen már megjött neked) Én is ennyi idősen kezdtem el szedni hogy szabályozzam a havimat, és semmi bajom nem lett :)

Az viszont már más kérdés, hogy a szex az még korai, de inkább szedj mint hogy anélkül csináljátok.

2012. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Miért kéne szabályozni a menzeszt 14 évesen? Várni kell 1-2 évet és majd rendszeres lesz.


Kérdező:

Korán van. Te szeretnéd kipróbálni? Te használod, vagy ismerősöd használja?

2012. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!