Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S. tegnap jött meg és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. tegnap jött meg és tegnap akartam elkezdeni a fogamzásgátlót, de elfelejtettem bevenni akkor ha ma veszem be akkor még ugyanugy fog hatni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
jobban jársz, és biztosabb, ha vársz még egy hónapot.. :))
2011. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A gyógyszer tájékoztatójában szoktak lenni erre vonatkozó utasítások. Az enyémnél úgy van, hha nem a menstruáció első napján veszem be, hanem a következő egy-két napban, akkor a következő 7 napon kiegészítő fogamzásgátló eszköz használata javasolt.

Érdemes lenne elolvasnod, amúgy sem árt, ha nem csak ezzel kapcsolatban, hanem teljes körűen tájékozódsz a gyógyszerről, amit szedsz!

2011. okt. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nálam első nap kellett bevenni, jobban jársz ha ezt az orvosoddal beszéled meg.
2011. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
betegtájékoztató hosszú és unalmas...de benne van a válasz
2011. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, már megtaláltam a betegtájékoztatót és azt írta, h az első napon kell de be lehet venni 2-5napon is
2011. okt. 18. 12:35
 6/8 A kérdező kommentje:
ugye én ezt most kezdtem szóval 2 hétig még kiegészítő fogamzásgátlást kell használni, de még arra kell rátenni 7napot vagy csak két hetet?
2011. okt. 18. 12:37
 7/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Szerintem ha két hetet alapból számol, akkor arra már nem kell pluszban még hét napot számolni.

Ha a te tájékoztatód nem ír semmilyen nemű 7 napról, akkor azt ne is vedd alapul, hanem csak azt, amit olvastál. Ez az enyémben van és nem mérvadó, csak példaképpen írtam.

Ha bizonytalan vagy, akkor jobb ha az első adag mellett végig használsz más fogamzásgátló eszközt, az nem olyan vészes végül is, túl lehet élni, ráadásul akkor nem fogsz idegeskedni, hogy megjön-e vagy sem, ugyanis a stressz szintén halaszthatja.

2011. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a kérdést 2. :D
2011. okt. 20. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!