Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S! A Nuvaringtől ugye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! A Nuvaringtől ugye nem fogok hízni?

Figyelt kérdés

Ma kéne megvegyem, holnap kell megjöjjön. Ugye nem fogok elhízni tőle?

23/L


2012. ápr. 27. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
majd kiderül, lehet
2012. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
leginkább akkor hízol el, ha teherbe esel!
2012. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem zabálsz, nem hízol.
2012. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

1. Ha azt veszed észre h hízol akkor jobban odafigyelsz meg többet mozogsz és no problem.

2. Mindíg lehet másik gyógyszert iratni

3. Miért mindenkinek ez a legnagyobb baja h úr isten elhízok brühühühü? A gyerek jobb lenne????

Ez a híztam a gyógyszertől dolog am is csak:

1. Jó kifogás h miért engedi el magát valaki

2. Gondolkodni képtelen emberek mondják

Sok buta liba nyafog a helyett h kérne másik tabit. Nagyon ritka az h ha tablettátvált, odafigyel az evésére, mozgására..... akkor is hízzon valaki CSAK a gyógyszer miatt

2012. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az összes ismerősöm azért váltott rá, mert tabitól hízott.. a nuvaringtól viszont nem:)!
2012. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2 hete van fent, de még fogytam azóta, szóval eddig beválik!

Igaz, az étvágyam lehet nőtt egy picit, de ezt inkább a sok szexnek tudom be:D

2012. máj. 17. 21:22
 7/7 anonim válasza:
36%

A "kedves és nagyon okos" válaszadóknak pár gondolat:

Szültem két gyereket, teljesen visszafogytam a szülések után, és mivel egy ideig még nem szeretnénk harmadikat, elkezdtem gyógyszert szedni. Eddig 2-3 kilót híztam, úgy hogy kb.feleannyit eszem, és minden nap(!) 1 órát edzem. Még 2-3 kilót szerettem volna fogyni, erre a bogyónak hála épp hogy hízok.! :S

Szóval nem kell genyózni, és hülyének nézni másokat, pláne nem azért, mert nem akarnak bálnává válni a fogamzásgátlás miatt! Lehet, hogy aki amúgyis lesz@rja a súlyát, meg az egészségét, annak belefér, hogy 10-20 kilókat hízzon összeségében a gyógyszer (ill. a hormonváltozások) miatt. De én - ha tetszik, ha nem - büszke vagyok rá, hogy 2 kicsi gyerek mellett 54 kiló vagyok, rendszeresen sportolok, és odafigyelek arra, mit eszem. Ebben igenis elég sok munka van ahhoz, hogy ne akarjak a fogamzásgátlás miatt visszahízni! :S


Inkább azokat fikázzátok, akinek nem gond a sok-sok súlygyarapodás, ami nem elsősorban nem csak esztétikai dolog!

2012. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!