Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyiktől lehet hízni? Régóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiktől lehet hízni? Régóta szedek fogamzás gátló gyógyszert. Már több fajtát is ki próbáltam, annak reményében, hogy picit hízok tőle. Nagyon sok erre panaszkodik, hogy hízik. Ki mit szed, mert lehet segítene nekem is. Köszönöm előre is.170/55

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 13:35
 1/4 Macs1209 ***** válasza:

Nézd, ha a tablettától hízol, az már nem jó... Ne attól

akarj.


Az 170/55 kg az pont jó! Nem tudom, miért akarsz többet

felszedni...

2012. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nem vagy olyan vékony. Bár egértelek, én is 170 vagyok és most 54 még mindig kevésnek látom magam. De már haladtam mert 49ről híztam fel 5 hónap alatt, de nem a tablettától, az nekem nem segített, egyik sem!
2012. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tömegnövelőt tudsz venni konditermekben.
2012. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem a fogamzásgátlótól hízol hanem attól hogy a fogamzásgátló megnöveli az étvágyadat és sokat eszel
2012. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!