Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak, mennyire rontja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire rontja az óvszer a szex élvezhetőségét? Csak a felhelyezés miatt rossz?

Figyelt kérdés

A korábbi komoly kapcsolatom óta 7 férfival feködtem le. Kettőnél nem volt gond, a többi öt viszont azt mondta, "ő majd vigyáz, nem lesz gond". Csak rövidebb-hosszabb idő után fogták fel, hogy márpedig vagy gumival csináljuk vagy nem.


Tényleg annyival jobb, hogy megéri utána 18-20-22 évig gyerektartást fizetni? Hogy a betegségekről ne is beszéljünk....


Hosszú kapcsolatban én is a tabletta híve vagyok, de amíg a párkeresési, randizós időszak van és hónapok is eltelnek két partner között, addig nem akarom a szervezetemet feleslegesen terhelni vele.


2012. ápr. 27. 18:48
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat a hibákért :-)

"feküdtem"

"vagy gumival csináljuk, vagy sehogy"

2012. ápr. 27. 18:49
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem annyira rossz, meg lehet szokni!!

Igazad van, hogy óvatos vagy!!! 43F.

2012. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátom szerint nem rontja annyira le az élvezetet. Viszont van egy gumi, amivel neki majdnem olyan, mintha nem is lenne rajta gumi, ez pedig a lifestyles skin! Nagyon jó, én is többet érzek, amikor még gumiztunk, és ezt használtuk:)
2012. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Férfiak 90%a nem használ síkosítót óvszer mellé. Talán ha elolvasnák az apró betűt akció előtt, és rászánnák azt a +300Ft-ot egy flakonra, akkor észre se vennék hogy rajtuk van.
2012. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NAGYON RONTJA,NEM ÉREZNI BENNE SZINTE SEMMIT EGYSZER PRÓBÁLTAM SOHA TÖBBÉ.
2012. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös: és mi van, ha a nő terhes lesz?
2012. ápr. 27. 23:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a gumit! Mióta megnősültem nem is használtam. Annak ellenére sem hogy már van 2 szép gyerekünk. A "vigyázásról" csak annyit hogy duma az egész,én is vigyáztam és az ügyes pici lányom mégis betalált a jó helyre... Egy kis matekozással simán kivédhető a nem kívánt terhesség,csak türtőztetni kell magatokat a "veszélyes" napok alatt.
2012. ápr. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!