Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » PHARMATEX hüvelytabletta +...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PHARMATEX hüvelytabletta + óvszer? Ez már elég biztonságos?

Figyelt kérdés

Rettegek attól, hogy az óvszer kiszakad. Babát nem szeretnék


17/L


2012. ápr. 24. 14:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Persze, elég biztonságos. Az óvszer is elég biztonságos ha jól használjátok. Közel se szakad ki olyan könnyen, csak sokan nem tudják hogyan kell használni.
2012. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jó kombináció.
2012. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem felesleges a tabletta az óvszer mellé. Persze ha van rá keret, miért ne, de az óvszer azért elég biztonságos.
2012. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És valakinek van valami véleménye a PHARMATEX hüvelytablettáról? ( aki már használt is)
2012. ápr. 24. 14:10
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Jééé, egy értelmes 17 éves! Nagy öröm ilyet olvasni, ahelyett, hogy : "lehetek-e terhes" és társaik...

Igen, elég biztonságos. Örülök, hogy nem Vagy felelőtlen!

2012. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Használtam. Nekem speciel csípett, úgyhogy én Patentexre váltottam, azzal nincs gondom (viszont azt hiszem, azt nem lehet gumival használni).


A Pharmatexből van krém, kúp és tabletta, én a kúpot próbáltam. Azért jó, mert síkosít is kicsit, a tabletta azoknak javasolt, akik maguktól is nagyon nedvesednek. A krém az még inkább síkosít, mint a kúp, bár nem próbáltam. Én attól félnék, mert ki tudja, mennyit kell felnyomni, a kúp meg ugye darabra van, egyszerűbb használni, és ott az is biztos, hogy jól felhelyezed, különben kijön (legalábbis nekem).


Szerintem fiataloknak jó választás gumi mellé, mert így bármi baleset van, nem kell 72 órásért rohangálni, ami elég egészségtelen...

Nem kell félni az előváladéktól sem (ergo szabadabb az előjáték), egy dolog viszont hátrány: az íze... hát... szóval az orális kényeztetést a felhelyezés előttre érdemes időzíteni.

2012. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, ha megfelelően használod biztonságos. Felhelyezés után legalább 10 percet várj, amíg feloldódik, és minden közösülés előtt ismételd meg. Ha még nem használtál furcsa lesz, de nem érzel semmit, olyan, mint amikor a tampont felhelyezed, egy idő után kicsit folyni fog, de nincs jelentősége. Sok sikert!
2012. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
14:13 köszönm!
2012. ápr. 24. 14:19
 9/19 anonim válasza:
A Pharmatex hüvelytabletta nagyon kellemetlenül csíp, és nem is megbízható.
2012. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
én nagyon nedvesedek..szóval szerintem kipróbálom a tablettát( természetesen óvszer mellette) remélem nem jelentkezik semmi mellékhatás. Köszönöm válaszaitokat!
2012. ápr. 24. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!