Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle után késik?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle után késik?!

Figyelt kérdés
Ápr. 18án hajnalban történt a "baleset", elszakadt az óvszer, de nem élvezett belém a párom (menstruáció előtt kb. egy héttel történt a dolog). Ennek ellenére, biztos, ami biztos, vettem Escapellet, 12 órán belül be is vettem. Utána nem jelentkezett semmilyen mellékhatás, azaz másfél nappal utána volt egy kis pecsételés, de ennyi. Mivel a vérzésem nem jelentkezett, paráztam, tesztet is csináltam (tudom, lehet korán) - rá 9 napra, de az volt írva a tesztre, hogy már a megtermékenyülés utáni 2 nappal kimutatja, ha valami. Negatív lett a teszt, de a vérzésem még mindig sehol. Nagyon parázok, szerintetek baj van?? Köszi

2012. ápr. 28. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincsen semmilyen baj. AZ escapelle picit bezavar a ciklusodba ennyi! Ne aggódj, majd jelentkezik a vérzés,lehet csak 1hónap múlva.
2012. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, az esemény utáni nagyon össze tud zavarni a ciklust. Nincs semmi gáz, ha nagyon-nagyon parázol, akkor esetleg csinálj még pár nap múlva egy másik tesztet, de szinte 100%, hogy nincs baj.
2012. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, sokat segítettek, mert eddig amiket olvastam, mindenki azt írta, hogy megjött időben, legalábbis ezeket sikerült megtalálnom.. ugyhogy köszi tényleg :)
2012. ápr. 28. 13:37
 4/4 lányaim válasza:
nem tudom fogod olvasni vagy nem de nekem is kellett be venem escapellet február elején és rá 6 napra megjött azota nem.áprilisbe voltam dokinál kaptam gyogyszedrt,hogy megjöjjön és 10 napig szedtem és utána jött meg
2012. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!