Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fúk, titeket zavar ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúk, titeket zavar ha a barátnőtök megkér rá, hogy húzz a "szerszámodra" gumit? És zavar ha úgy vagy benne?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne,mert nem tudom,hogy a barátom mit szólna ahhoz,ha közölném vele a dolgot.Nem akarom,hogy haragudjon rám,de azt sem,hogy fiatalon anyuka legyek.

2012. máj. 1. 13:35
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát már ne haragudj, de régen rossz, ha emiatt megharagszik. Nem szeretik persze. De nem csak a nem kívánt terhesség ellen kell védekezni, hanem a betegségek ellen is.
2012. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én anno ultimátumot adtam a barátomnak mikor nekem esett azt kiderült hogy nincs nála óvszer...vagy beszerez, vagy nem rakja be... már is lett neki...
2012. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Zavar, nem zavar.....óvszer nélkül nehogy elkezdjétek! Felelőtlenség lenne.
2012. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez most valami vicc?
2012. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy zavarna.
2012. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
mikor először akartam behelyezni a barátnőmnek mondta, hogy húzzak gumit. Mondom okés, csak sajnos nem sikerült úgy állva tartani a péniszem, szóval nem jött össze azóta sem a szex. de a szopi-nyali legalább jó
2012. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

engem eleve az zavarna, ha ilyesmire kérni kellene és nem tudná magától... ha nem vagyunk még tartós, komoly kapcsolatban, hanem az elején járunk, nálam ez alap elvárás, hogy magától tudja, h gumit kell húzni és ne kelljen rá külön figyelmeztetni... később, ha már többször voltunk együtt, látom, hogy megbízhatok benne, hosszabb távú lesz a dolog, általában én mondom, hogy nem szükséges, mert gyógyszert is szedek... de addig amíg ezt nem tudja, meg se kellene, hogy forduljon a fejében, hogy "majd vigyáz" meg ilyen marhaságok...

mielőtt valaki furcsálná, hogy miért ilyen fontos ez nekem, mikor gyógyszert szedek, azt emlékeztetem arra, h a gyógyszer nem véd betegségektől


23/L

2012. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Süti20 válasza:
Nem, nem zavar, csak nem azt az érzést kelti, mint gumi nélkül...de mindenképpen védekezzetek, ha ezt nem érti meg, akkor az gáz...
2012. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!