Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tik is bizalmatlanul fogadnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tik is bizalmatlanul fogadnátok ha más országbeli párotok egy idegen embert küldene le értetek nem pedig ö személyesen jönne le?

Figyelt kérdés
Ráadásul még nem is találkoztunk személyesen egyszer sem van egy gyermekem is és hozzá költöznénk mert ismerem már annyira, de hogy egy idegen jöjjön el értünk az nekem fura és mi van ha nem tetszik élőben vagy nem olyan mint netten akkor már nehézkes az út visszafele,na meg egyántalán elvinne e a srác hozzá vagy prostiságra kényszerítene vagy elrabolná 3 éves gyermekem.Nekem az efféle ötlet nem tetszik ha annyira akar eljön és személyesen visz el, és nem így mert hogy neki nem csinálják a vízumát.Ki hogy van ezzel?

2012. máj. 2. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem mennék ki hozzá ilyen körülmények között.

1. még nem is láttad élőben (érdekes, hogy már a párodnak nevezed, de a te dolgod)

2. mivel nem ismered személyesen, nem tudsz róla valójában semmit -> hazudhatott akár mindenben

3. külföldön látnád először élőben, már ha látnád (lehet, hogy nem is létezik, csak így hálóztak be)

4. a gyereked pláne nem teheted ki ilyen veszélynek

Ennyire elkeseredett vagy, hogy belemennél ilyenbe? Nem találtál itthon magadnak normális férfit?

2012. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Látom nap mint nap óraákig skypen a külső megvan abban nem hazudhatott , ezért nem akarok ilyenbe bele menni, csak megkérdeztelek benneteket hogy tik mit szóltok az ilyenhez....Rajta múlik vagy lejön vagy nem......Én nem teszem ki magam ekkora veszélynek..
2012. máj. 2. 14:58
 3/16 anonim ***** válasza:
Meg nem talalkoztal vele eloben, de parodnak nevezed es maris kikoltoznel hozza?!? Mondd, hogy lehetsz ennyire ostoba??
2012. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Amugy helyesen "Ti", nem "Tik"!!1!
2012. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Amúgy meg már annyira megrögzött mániám már ö hogy rá sem tudok nézni másra úgy mint rá...Bár mostanában már mintha kezdenék eltávolodni tőle mert már annyiszor mondta hogy lejön hogy szabályosan csalódok benne soha nem jön össze hogy lejöjjön nem sikerül a vízum papírját rendeznie.
2012. máj. 2. 15:02
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem felejtsd el ezt az egészet...
2012. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ne a helyesírást nézd nem húzta alá a gép akkor meg mi a gond? Ne az ilyenekkel foglalkozz .Mért hogy írjam másképp? Esetleg nettes ismerős? Hogy nektek jó legyen....
2012. máj. 2. 15:05
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagyon felelőtlen és éretlen vagy az írásod alapján. Mindenesetre én a helyedben biztos nem mennék ki külföldre, akkor sem, ha ő jönne értem. Külföldön ismernéd meg jobban, aztán ha a fagyi visszanyalna, már késő lenne...
2012. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De mégis olyan sokan vannak akik ki mennek külföldre. Nem vagyok éretlen csak próbálok ötletet kihozni amiért nem kéne lemondanom erről a srácról. Van benne valami amit látok és ami kell nekem megmagyarázhatatlan. De tudom visszanyalna a fagyi rendesen ha tényleg nem ismerem ki eléggé , nem könnyű eldobni csak úgy 1 évet amit a netten lógtam vele
2012. máj. 2. 15:31
 10/16 anonim ***** válasza:
Itt senki nem fog téged győzködni. A te életed, a te döntésed. Mindenesetre értelmes felnőtt ember ilyesmibe tuti nem menne bele, pláne ha van gyereke, akire vigyáznia kell(ene). Egy év netes múlt meg semmi, ez nem kapcsolat, és nem szerelem, max. te hiszed annak.
2012. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!