Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az elso szexnel teherbe lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso szexnel teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
igen.
2009. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs gumi, vagy fogi gátló, akkor IGEN!

nagyon sok ilyen esetről hallottam, a barátnőmnek is így van egy 7 éves lánya, akkor volt 16 éves!

2009. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a második, harmadik, századik alkalommal lehet, akkor az elsőnél miért ne? Ugyanaz történik elsőre is, mint huszadikra, ha nem védekezel.

És igen, akkor is teherbe eshetsz, ha fáj az első, ha a pasid nem élvez el benned, ha mensi alatt csinálod, ha vízben szexelsz... és az összes hasonló babona szintén nem igaz.

2009. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Persze, ilyen tekintetben semmiben nem különbözik a nem elsőtől.
2009. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy teherbe lehet esni a megfelelő védekezés nélkül (a megszakított közösülés NEM egy védekezési mód!!)

ilyen kérdéseket...jesszusom.

2009. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ha nem tetszik ne valaszolj ra
2009. jún. 23. 15:18
 7/11 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat...
2009. jún. 23. 15:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem védekeztek akkor mindegy hogy hányszor csinájátok teherrbe lehet esni
2009. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, mit jelent, hogy ha nem tetszik, ne válaszolj? Én pl. azért válaszolok, mert nem szeretném, hogy egy hét múlva jöjjön a következő kérdés, hogy "jajjj, szexeltem, akkor terhes lehetek-e, pedig az első volt."

Ha valaki ennyire nincs tisztában az alapokkal, akkor miért szexel?

2009. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én voltam az akit leugatott...ha ekkora a pofád, ne kérdezz, csak csináld! amíg NEKED teszek azzal szívességet, hogy válaszolok, legalább magadban dühöngj, ne nagylegénykedj. főleg ha ilyen orbitálisan buta kérdész teszel fel, ne várd, hogy helyeselni fogok.
2009. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!