Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Délután 5kor szoktam bevenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Délután 5kor szoktam bevenni a fogamzásgátlót. Most kellett volna az első szemet, de elfelejtettem és még csak most vettem be. Lehet gond?

Figyelt kérdés
Elolvastam a betegtájékoztatót és tudom hogy 12 órán belül vagyok és elvileg nincs gond. Csak azért kérdezem mert ugye az első és az utolsó tabletta a legrizikósabb (a tájékoztató szerint)
2012. máj. 3. 01:23
 1/2 anonim válasza:

a 12 ora az elozo tabletta bevetelere vonatkozik.

szoval ha tenyleg az elso tablettad, akkor ebben a honapban mindig ugyanabban az idopontban vedd be, amikor az elsot (es ne akkor, amior kellet volna)

nem lehet gond. de azert ma meg hasznalj gumit.

amugy mobilon be lehet allitani, hogy minen nap emlekeztessen a bevetelre, ugyanabban az idoben. nekem is ez van

2012. máj. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én úgy tudom, hogy a 12 óra az elfelejtett tabletta bevételi idejétől számítva van.

amúgy már fél éve szedem, eddig még sosem feletettem el, a telefonom 4x jelez hogy biztosan felfigyeljek vmelyikre, csak most lemerült és nem jelzett :/

2012. máj. 3. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!