Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első hét 4. tablettáját 12...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első hét 4. tablettáját 12 órával később szedtem be, lehet belőle gond?

Figyelt kérdés
Szombat este bevettem, vasárnap reggel együtt voltunk a barátommal, de a vasárnapit csak most délelőtt sikerült, mert elfelejtettem. :(
2010. nov. 29. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond, bár a 12 óra határeset. Az első héten különösen fontos odafigyelni, az első héten kihagyott bogyó a legveszélyesebb. Tudod pontosan, hogy mennyit késtél?
2010. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából kb tényleg pont 12 óra telt el aközött, hogy be kellett volna szednem, és hogy beszedtem. :(
2010. nov. 29. 17:57
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy gond lesz, most az, hogy 11 óra 55 perc, vagy 12 óra 10 perc, nem hinném hogy számít... Ez csak olyan irányadó időintervallum, nem lesz baj!


26/N

2010. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Necces... Mióta szedsz fogamzásgátlót? Velem is volt ilyen, de az orvos megnyugtatott, hogy mivel a 2 éve szedtem már a tablettát, nem valószínű, hogy gondot okoz, szóval ez a tabletta szedési idő függvényében változik.
2010. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

15:16-os - nagyon szépen köszönöm!

Utolsónak: 3-4 éve szedem, de eddig én úgy tudtam, hogy ez teljesen mindegy, mert nem véletlenül kell minden nap szedni, szóval minden hónap első és utolsó hetében lehet gond. (persze máskor is, csak inkább ilyenkor).

De tényleg, én felelősségteljesnek tartom magam, mindig nagyon oda szoktam figyelni, és nem szoktam elfelejteni, erre most az első héten.. :/

2010. dec. 1. 17:02
 6/13 anonim ***** válasza:

"Utolsónak: 3-4 éve szedem, de eddig én úgy tudtam, hogy ez teljesen mindegy, mert nem véletlenül kell minden nap szedni, szóval minden hónap első és utolsó hetében lehet gond. (persze máskor is, csak inkább ilyenkor). "


Abból a szempontból mindegy, ha teljesen kihagysz tablettát, de ez kifejezetten erre a 12 órás intervallumra vonatkozik.

2010. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Remélem nem lesz semmi gond, azóta is mindegyiket időben bevettem.
2010. dec. 1. 17:09
 8/13 anonim ***** válasza:
semmi problémád nem lesz belőle....de mit jelent az hogy első héten??a menzeszed után első héten vagy alapbol az első bogyós héteden??..ugye nem???
2010. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az első bogyós héten :/ (4.tabletta maradt ki)
2010. dec. 1. 17:18
 10/13 anonim ***** válasza:

ajajajjj...alapból az első bogyós héten mikor elkezdet szedni a gyógyszer minimum 3 hétig védekezned kellet mellette mert akkor még nem véd a tabi.és 4 kimaradt???azt hogy csináltad??

SÜRGŐS NŐGYÓGYÁSZ!!!!

2010. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!