Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teszteljek? Van esélye h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teszteljek? Van esélye h teherbeessek? Mikor mutatja ki a teszt a terhességet? 2 het mulva?

Figyelt kérdés
2 honapja szedem a fogamzasgatlot, és most van a szünet 3. napja. lefekudtunk a baratommal, megszakitasos "védekezést" alkalmaztunk, mert nem voltam biztos benne h hat-e a tabi, mivel szedtem allergia ellenes gyogyszert ebben a honapban. az hat rá? elolvastam a betegtajekoztatot, de nem irja benne. amugy egész honapban hasznaltunk ovszert is, h ne legyen baj. de ugy gondoltuk h mivel vége a levélnek, már elhagyhatjuk az ovszert.
2009. jún. 24. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
talán nem lesz belőle semmi.de azért menj el a nőgyógyászodhoz és mond meg neki mi volt.hogy szedtél mellette más gyógyszert is és hogy nem védekeztetek.ő biztos jobban meg fog nyugtatni.fel a fejjel:)
2009. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom h ez nem védekezés, de hat mégse minden nelkul csinaltuk.. :S
2009. jún. 24. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
nem gyengíti a fogigátló hatását, ha nincs rajta a dobozon hogy antibiotikum, de amikor felírta a doki, megkérdezhetted volna... a szünetben is véd a gyógyszer, a gumi csak pénzpocséklás. ezt az "úgy gondoltuk, hogy vége a levélnek akkor elhagyhatjuk az óvszert" dolgot nem értem csak, mi a logika?:)
2009. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja értem nem a fogigátló, hanem az allergiás gyógyszer levélnek van vége.
2009. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem orvos irta fel, legalabbis nem voltam ott. apu szerezte, mert ő is egészségugyben dolgozik. azért apukamtol nem kérdezhetem meg h " te, apa.. befolyasolja ez a fogamzasgatlo hatasat? ". azt ugy ertettem h vége a levélnek, már a szünet van, tehat lassan kezdem az uj levelet, és már nem kell óvszer is.
2009. jún. 24. 13:30
 6/7 A kérdező kommentje:
nem, a fogamzasgatlo levelének a vége. amazt a gyogyszert mar 2 hete beszedtem.
2009. jún. 24. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:
az allergia gyóccered tájékoztatójában nézd meg, h miknek a hatását csökkentheti. minden tájékoztatón van ilyen menüpont. ha nemírja h a fogamzásgátló hatását, vagy esetleg vmelyik hatóanyagának a hatását csökkentheti akkor nem befolyásolja.
2009. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!