Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem érzi a fiú óvszerben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzi a fiú óvszerben?

Figyelt kérdés
A barátommal nem tudunk találkozni, csak hétvégén és ha egy nap kétszer szexelünk, már másodszorra nem nagyon érez semmit, óvszert használunk. Nem nagyon szeretnék gyógyszert szedni, például anyukámnak se vált be, és hamarosan még kevesebbet fogom látni a barátomat... Még kb 3 hónapig tudunk hetente találkozni, utána csak még ritkábban, de a barátomért megtenném, hogy szedek gyógyszert, de ő nem akarja, hogy tönkre vágjam vele a hormonháztartásomat. Viszont ha most kezdenék el szedni, nem tudom van-e erre a 3 hónapra értelme, utána jó ha havonta tudunk majd találkozni. Tanácsok?

2012. máj. 7. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

Mert a 2. menet után már annyira érzékeny a cerka hogy szinte már fáj, legalábbis nálam így van, de ha gumi nélkül csináljuk akkor minden oké :)

Hülyeséget mond a pasid, van olyan fogamzásgátló, amibe szinte nincs is ilyen hormon cucc, szóval 1 picit sem károsít, googlézz rá :D

18/F

2012. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
szerintem szedj hormon nélkülii fogamzásgátlót és akkor mind 2-töknek jó lesz.
2012. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hormon nélküli fogamzásgátló???
2012. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség, hogy a mai fogamzásgátlóknak nincs mellékhatásuk. Havi egy szexért teljesen felesleges szedni.

Szerintem nem a gumi miatt van. Ha a gumi lenne az oka, akkor az első menetben sem érezne semmit.

2012. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hmm... értem :) köszönöööm a válaszokat :)
2012. máj. 8. 13:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Én viszont azt mondom, hogy csak emiatt ne szedj gyógyszert. A pasid is tovább bírja legalább, amúgy meg: hormon nélküli fogamzásgátló? Rég voltam már itt de mi történt 2 hónap alatt amiről nem tudok?

21/F

2012. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ezért ne szedj fogamzásgátlót sztem se. nem lehet h azzal van a baj h hamar kezdtek a második menethez? mert ilyen már az én barátommal is volt.
2012. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem létezik hormon nélkuli fogamzásgátló.

Esetleg olyan ami kevésbé borítja fel a hormonháztartásodat mint amiket régen szedtek.

De ami mesterségesen beavatkozik a hormonháztartásodba az káros a szervezetedre.

Sok egészségugyi probléma mellett még libidocsokkenést is okozhat.

Az egyik ismerosomnek egyáltalán nem volt szexuális igénye,amikor szedte a gyogyszert.És miután abbahagyta lassan kezdett neki visszaálni a normális kerékvágásba.

2012. máj. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket, tippeket :)
2012. máj. 13. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!