Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekezés nélküli szex után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wami kérdése:

Védekezés nélküli szex után escapelle tablettát vettem be, rendszertelen a menstruációm, barna folyás jött előtte, szerintetek mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Április 19-én volt utolsó menstruációm, ha minden igaz. Május 6-án reggel védekezés nélkül sikerült az este, bár a partnerem nem ment el. Másnap barna pecsételő folyásom jelentkezett. Hétfőn délután meg bevettem egy escapelle tablettát. Mit gondoltok mennyi az esélye a terhességnek? Alapvetően rendszertelen a menstruációm. Ráadásul fáj a fejem és fel vagyok puffadva.

2012. máj. 10. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Tele ikrázták a méhedet.
2012. máj. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos hogy nem vagy terhes!

ha nem élvezett el, mint ahogy irtad, kétlem, főleg h vettél be tablettát is

2012. máj. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

Annyiszor feleslegesen szajkózott mondat: miért nem védekezünk, ha szeretkezünk? Bár a védekezés egyfajta módja az is, ha nem élvez el a partner a hüvelyben...ez ugye nem 100%.

Szóval, nem értem, rögtön másnap, mitől lehetett pecsételő vérzés, mert alapvetően a sextől nem valószínű (ha csak nem olyan heves, hogy megsértsen ott bent valamit), ilyen gyorsan a terhesség sem produkál tüneteket. (főleg vérzést, mivel az első időszakban a petevezetőben osztódik az egyesült petesejt, nincs még beágyazódva a méhedbe)

Az esemény utáni tabletta arra való, hogy rögtön menstruációt idéz elő, így ha megtapadt a pete, leválik és nem leszel terhes.

Kár volt bevenni, mert jól összezavarja a ciklusodat. (mondjuk amúgy is rendszertelen, de így még rosszabb)

Egyszerűbb csinálni egy (jóval olcsóbb is) terhességi tesztet és utána konzultálni egy nőgyógyásszal.

A fejfájás és egyéb tünetek szerintem az ilyen stresszel járó eseményeknek a következménye.

A legjobb, amit tehetsz: teszt, illetve nőgyógyász és legközelebb, inkább használjatok óvszert és megkíméled magad minden aggodalomtól!

Üdv.

2012. máj. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lányaim válasza:
Szerintem sem vagy terhes de biztos össze zavarja amenstruáciod.Nekem 3 honapig nem jött meg gyogyszert kaptam rá,hogy megjöjjön.escapellet vettem be én is mert sajnos fogamzásgátlót nem szedhetek és nálunk a gumi maradt bent,
2012. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a gyors és korrekt választ.
2012. máj. 10. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!