Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Két napja késik a menstruációm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két napja késik a menstruációm. Voltam együtt a párommal egy hónapja a mensim alatt, és védekeztünk hüvelykúppal, belém is élvezett. Sok stressz ér. Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
pajzsmirigy alul működésem van,két hete derült ki.Voltam hasi ultrahangon is,petefészkeket is néztek.Tiszta volt.Egy hónapos terhességet már kimutatott volna az ultrahang nem?A folyásom ma vizesnek mondható,elég sok van belőle.Pár napja elég sűrű volt,ragadós.Minden előjelem megvan, mellfeszülés volt két napig, épp ma múlt el, hasi görcsök. Ingerült vagyok, rossz a hangulatom is.
2009. jún. 25. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egy terhességi tesztet!Az a biztos!Én egy másfél éves kis fiú anyukája vagyok!Nekem egy hónapos terhesen még semmi olyan bajom nem volt,a mellfeszülésen és a hangulat ingadozáson kívül!Aztán jött az érzékeny szaglás a derék fájás a reggeli hány inger hányás!és még sorolhatnám neked!Vegyél egy tesztet már akár 700 ft-ért is lehet kapni!
2009. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mensi alatt hüvelykúppal? Mensi alatt gumival kell védekezni, hogy elkerüld az esetleges fertőzéseket... A pharmatex termékek nem vmi megbízhatók (elég nagy a hibaszázaléka, lásd pearl index), szal jobban tennéd, ha mellé a megszakítást is használnátok! Most már csinálhatsz tesztet, mert már ki tudja mutatni, ha teherbe estél volna.
2009. jún. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a commenteket.Minden ok,tegnap este megjött.
2009. jún. 28. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!