Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma fogom bevenni a hatodik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma fogom bevenni a hatodik tabit, és szenvedek a cigivel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szabad cigizni tabi szedése alatt. Mielőtt elkezdtem, előtte napi kb fél dobozzal szívtam, és a második bogyónál tudtam meg, hogy nem célszerű rágyújtani ilyenkor. Lecsökkentettem max 5 szálra. Lehet bajom?

2012. máj. 14. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet :D ismerősöm teljesen lebénnult emiatt..fél év után került ki a korházból ugy hogy bottal tudott csak menni...ezért nem szedek tabit énssee:D
2012. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Barátnőm cigizik (napi kb. 2 doboz) és tablettát szed, de már jó ideje és semmi baja. Tényleg lehet miatta baj?
2012. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát persze nem mindenkinek..de komolyan mondtam az elöbbit:)
2012. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.

A tabletta is és a cigi is növeli a trombózis esélyét. A kettő együtt meg elég durván.

Ha vkinek van mellette még genetikai alvadási zavara is, akkor garantált a trombózis/tüdőembólia.

Ismerősömnek nyitott szívműtét lett a vége, majdnem belehalt.

2012. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem egy szóval nem említette a doki a cigit, neten utána néztem, és kicsit megijedtem, hogy dohányzással együtt megnöveli az esélyét az infarktusnak, a tüdőembóliának, és a trombózisnak.
2012. máj. 14. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Benne van a betegtájékoztatóban. Azért teszik mellé, hogy az ember elolvassa.

Az orvosnak nincs ideje mindent az ember szájába rágni.

Bár annyit tényleg igazán megkérdezhetne, hogy dohányzol-e, nem sokból tartana. És ha igen, akkor mondjuk felhívhatná a figyelmet a veszélyre.

De mondom, a tájékoztató írja...

2012. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem csak a cigivel együtt növeli meg, hanem önmagában is. Csak a cigivel még jelentősebben, mert külön-külön mindkettő növeli. És a hatásuk nem összeadódik, hanem összeszorzódik.
2012. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem OLVASSA MÁR EL MINDENKI A BETEGTÁJÉKOZTATÓT, MIELŐTT ELKEZD SZEDNI EGY GYÓGYSZERT! köszii
2012. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!