Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem merek fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek fogamzásgátlót szedni. Elvileg van oylan amibe kevesebb a hormon az drágább bővebben lent?!

Figyelt kérdés
Tehát 19 éves vagyok kb 1 éve élek nemi életet a párommal de csak ovszerrel védekezünk viszont az nem anynira biztonságos,meg belém szeretne élvezni is.Ezért megkért h szedjek fog gátlót.Meg én is tudom h kéne...mert biztonságosabb de nem merek!! Félek h meddő leszek...mivan ha pl 2-3 év mulva abbahagyom mert babaát akarokés nem lehet gyerekem? belehalok!!Meg elhizok tőle:SElvileg amibe kevesebb hormon van attol nem lehet elhizni de az is ugyan ugy véd?

2012. máj. 19. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezt beszéld meg egy nőgyógyásszal.


Arról meg hogy mennyire biztonságos a fogamzásgátló... nos én annak köszönhetem az életem, hogy anyám tablettát szedett. Erről ennyit.

2012. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Neked az óvszert találták ki.Ha belédakar élvezni,akkor szedj fog.gátlót.Más variáció nincs.
2012. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mivaaan? mi az h nekem az ovszert találták ki? Uristen.... kik vannak itt :S Valaki normális irjon mááár igy is parázok nem kell még rátenni egy lapáttal jézusom:S
2012. máj. 19. 18:34
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Most mégis mit vársz?

Ha ennyire félsz tőle, akkor ne szedd.

Nem is értem, hogy mi az, hogy "kellene". Miért kellene?

Egyébként a nők 2%-ánál alakul ki tartós anovuláció a tabletta szedése után a gyógyszertan könyv szerint.

El is lehet tőle hízni, meg is lehet tőle halni akár, ha éppen nincs szerencséd. Nyilván nem túl gyakori a tabletta miatti halálozás, de bizony előfordul.


Neked kell eldönteni, hogy szeded-e vagy sem. D nem értem ilyen gondolatokkal minek akarod szedni.

Óvszerrel is belédélvezhet. Nem nagyon értem mivel jobb, ha belédfolyik.

2012. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nekem nem...neki joo:S eg nem jo neki az ovszer
2012. máj. 19. 19:03
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát beszéld meg vele, hogy nem szeretnéd az egészségedet kockáztatni, és szeretnél továbbra is óvszerrel védekezni.

Szerintem egy normális férfi, aki szeret, az megérti.

Én sem tudok tablettával védekezni, de a barátom megérti és nem rinyál a gumi miatt.

2012. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
és te miért nem tudsz tabival védekezni?Te se mersz?
2012. máj. 19. 19:08
 8/15 anonim ***** válasza:

Mert így is szar a hormonrendszerem, ha a tabival ráteszek egy lapáttal, lehet tényleg sose lesz gyerekem.

De már amúgy sem szednék. Franc se akar kockáztatni.

2012. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nincs olyan fogamzásgátló tabletta aminek ne lenne kockázata.


Ha félsz tőle, ne szedd! Meg kell, hogy értse! Jól írták előttem is, nem neki kell kockáztatnia az egészségét.


Esetleg kérdezd meg tőle, hogy ő beszedné-e? A férfiak nagy hányada bizony nem. Ezen is bukott meg a férfiaknak szánt fogamzásgátló.

A klinikai tesztnél a placebót szedő kontrollcsoport ugyanis ugyanúgy merevedési zavarokra panaszkodott, mint a tényleges tablettát szedők csoportja, azaz bár a férfi fogamzásgátló hatásosnak bizonyult, a férfiak nem bírták elviselni az esetlegesen fellépő kockázatok gondolatát.


Én se szedhetek, s a férjem ezt teljes mértékben megérti, óvszerrel védekezünk.

Nálam trombózishajlam az ok. Ha fogamzásgátlót szednék, akkor a hajlammal nem rendelkező fogamzásgátlót szedő nőkhöz képest 35-szörös lenne az esélyem egy trombózisra, tüdőembóliára vagy akár egy agyvérzésre.

2012. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Különben csak ahhoz szólnék hozzá, hogy nem fogsz hízni tőle. Akik híznak mellette, azok többet is esznek...

Ha nem eszel többet, ugyanúgy mozogsz, akkor csak vizet tart vissza a szervezeted, de az nem hízás!!

2012. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!