Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik olyan nőgyógyász...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nőgyógyász Miskolcon aki nem szült nőnek felhelyez spirált?

Figyelt kérdés

Trombózisom volt így gyógyszert nem szedhetek, az óvszer és spermicid anyagok mint a kúp meg krém nem megoldás hosszú távon!

Kérem aki tud ilyen orvost ossza meg velem!

Lehet magán is!!!!! Név, elérhetőség!

Köszönöm!!



2012. máj. 6. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyet nem fogsz találni. Nem csak Miskolcon, máshol sem. Az óvszer miért nem megoldás hosszú távon? Rengetegen élnek vele hosszú távon is. Méhszájsapka+spermicid kombináción még nem gondolkodtál? A spirált felejtsd el egész nyugodtan. Legálisan senki nem fog neked felrakni olyat.
2012. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem találsz olyan orvost, legalábbis épeszűt biztos nem.

Miért ne lenne hosszú távon megoldás az óvszer vagy a spermicid? 4 éves kapcsolatom van, és mindig óvszerrel védekeztem. És azzal is fogok addig, míg nem akarok babát. Az pedig még legalább 5 év.

2012. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Több fórumon olvastam, hogy vannak direkt nem szült nőknek mini spirálok, ott többen írták is hogy olyat használnak ilyesmi okból mint az enyém!

Ezért gondoltam, hogy informálódom, hogy Miskolcon hol lehet megoldani!

Az óvszert egész egyszerűen azért nem használom mert egy perc után viszket és ég tőle a hüvelyem, a spermicid anyagokat pedig nem tartom biztonságosnak!

De kérem ne az okokat firtassuk!

Akinek van a kérdésre válaszolva számomra értékes információja, kérem csak az válaszoljon!

Köszönöm szépen!!!

2012. máj. 6. 19:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Minispirált bárkinek feltesznek.


Bár hozzáteszem, hogy a spirál nagyon sz@r dolog, folyamatos gyulladásban tartja a méhet, ráadásul sokan teherbe esnek mellette.


(Személyes példa: a legjobb barátnőméknek 3 évnyi spirálos védekezés után fogant meg a baba, amit a 18. héten vettek észre (közben menstruált is), a gyerekbe belenőtt a spirál...)

2012. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Föltesznek mini spirált, de az üzemszerűen is veszélyes.

Akarsz még gyereket?

Akkor inkább ne.

De a méhrák kockázatát is növeli.

2012. máj. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es ez totál horror, és mi lett? :O
2012. máj. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Csak úgy mellesleg megjegyzem, hogy spirál mellett is eshetsz teherbe.
2012. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Felnőttél már annyira hogy bemenj találomra egy nőgyógyászhoz, és megkérdezd???? Miskolcon....
2012. máj. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, voltam már egy pár dokinál kedves utolsó. De köszönöm az építő jellegű hozzászólást.
2012. máj. 18. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!