Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló hatásai? Jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló hatásai? Jó irányba és rossz irányba?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

+: bőr rendbejön, pattanások elmúlnak

-: szexuális étvágy csökken, hízás, evési szokások megváltoznak


Én személy szerint csak a hízást tapasztaltam, a bőröm nem változott, a szexuális étvágyammal nem volt gond, de azóta nem eszem húst, mert egyáltalán nem kívánom (két évvel ezelőtt szedtem, két évig, soha többet nem fogok, nem kis munka volt, mire leadtam a kilókat, amiket miatta felszedtem).


24/N

2012. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de az esély arra hogy hízni fogok mennyi +/-? és ha jól hallottam akkor a mellek is nagyobbak lesznek a gyógyszer szedés alatt nem?
2012. máj. 22. 12:30
 3/15 anonim ***** válasza:

-Jól írja az első.A hízás általában mindenkinek bejön.

Nálam mondjuk nem ez lett a rossz,hanem az,hogy kiszőrösödtem tőle.Sajnos hiába hagytam abba,ma már kínlódok a sok fekete szőrzetért ami az egész testemen akad itt is ott is.Nem lettem gorillaszőrős csak jó pár szál fekete szőr megjelent a mellemen,a hasamon,lábam szőrösebb lett,és bikini vonalon is erősebb lett a szőrzet.(orvosi vizsgálatokra járta,és ott derült ki,hogy az elvileg kevés hormontartalmú fogamzásgátlónak köszönhetem)

2012. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem lettek nagyobbak a mellek.Amikor ezt írja valaki akkor nem azért lesz nagyobb a melle mert arra hízik,hanem azért mert jó sok kiló rámegy.Ha simán csak eszel,és hízol akkor is nagyobbak lesznek a melleid..
2012. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

+ viszonylagos biztonság, percre pontos vérzés -> lehet tervezni, hónapokkal előre nyaralást lefoglalni


Negatívumok:

- libidócsökkenés (bejött nálam)


- hízás (nálam nem jelentkezett, de a mellnövekedés sem)


- fokozott hajlam a fertőzésekre (2 évig szedtem, és minimum két havonta orvoshoz jártam, folyton gombám lett. Ahogy letettem a tablettát, elmúlt.)


- nagyon sok minden befolyásolja a gyógyszer hatásosságát: rengetegszer előfordult, hogy hiába szedtem be, mégis kiegészítő fogamzásgátlást kellett alkalmaznunk, mert vagy beteg voltam, vagy hasmenés jelentkezett.


- szőrösödés nálam is előfordult

2012. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

nekem csak pozitív van:

nőtt a mellem

szebb lett a bőröm!


Negatívot egyáltalán nem tapasztaltam,egy dekát nem híztam,sőt végülis 7 kilót fogytam de ez nem a fogigátló miatt:)

2012. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

jó: nem esel teherbe, pontos menstruáció, szép bőr

rossz (általában): hízás, nagyobb étvágy, de kisebb szexuális étvágy

rossz (nekem): hüvelyszárazság, szexuális étvágy csökkenése, puffadás, hüvelyszárazság, gyakori fejfájás (migrénes vok, de a bogyós időszak alatt tényleg elviselhetetlen volt)

2012. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
mit gondoltok, érdemes szedni vagy nem? nőgyógyászom írt fel pár nappal ezelőtt fogamzásgátlót... és h.nap kezdeném el szedni, de kíváncsi vagyok a véleményekre.
2012. máj. 22. 14:09
 9/15 anonim ***** válasza:

Én a fent leírtak miatt nem kezdeném újra, ha fizetnének akkor sem.


24N

2012. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Aki ugyanúgy étkezik, ugyanannyit sportol, mint a tabi-szedés előtt, az nem fog hízni.


Akik híznak mellette, azok többet esznek (mivel nőhet az étvágy, ezért észre sem veszik), ennyi.

2012. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!