Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló módszerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló módszerek vannak 35 év felett?

Figyelt kérdés

35,5 éves vagyok.Újra elkezdeném szedni a Femodent,de sok rosszat olvasok,hogy 35 év felett már nem javasolt a szedése a fogamzásgátló tablettáknak.Ajánlanátok valamit?

Ti,hogy védekeztek?A megbízok alap kizárva mivel már van 4 gyerkőc.


2012. máj. 23. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gumióvszer... jobb híján.
2012. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem ugyan még nem érint ez a kérdés, de hüvelyi pesszárium, spirál. Ezen kívül szerintem érdemes kikérni a nőgyógyászod tanácsát is, hátha tud valami okosat mondani, illetve, h neked mennyire ajánlja még a fog.gátló tablettát.
2012. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer, pesszárium, spirál.
2012. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A spirál az milyen?Hallottam róla,de nem ismerem.

Tudnátok írni róla?

2012. máj. 23. 11:30
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Ha szültél már akkor spirál és vannak kifejezetten 35-ön felüli fog.gátlók...pl diane 35 stb....
2012. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
35 felett csak akkor nem javasolt, ha dohányzol. Én 38 évesen most kaptam Diane-t, igaz, hormonproblémára. De a doki azt mondta, ha egészséges vagyok, nem dohányzom, vér ellenőrzés rendszeres stb. akkor nyugodtan. Ha nem ezt szedném, más hormongyógyszert kapnék fogigátló nélkül. Nem rábeszélni akarlak, csak -utánanéztem több helyen, mert nem épp szimpi fogigátló a közvélemény szerint sem, de 40 alatt OK , már akinek , mondjuk személyfüggő.
2012. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A spirálról:


[link]

2012. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm a spirált meg majd mindenképp végigolvasom.
2012. máj. 23. 15:38
 9/12 anonim ***** válasza:

Diane 35 35 év felett? Hát te nagyon h*lye vagy, válaszoló! Azt bőrproblémákra szokták felírni, és 35 felettieknek meg pont, hogy nem szabad szedni magas hormontartalmút! Attól, hogy 35, nem 35 éveseknek való.. Jézus isten..


Kérdező, szerintem hüvelygyűrűt próbáld meg. Nagyon kevés hormont tartalmaz, és nagyon megbízható!:)

2012. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem yangee-t írt fel a doki 37 éves vagyok, totál egészséges, nem túlsúlyos, ez volt a feltétele az alacsony hormontartalmú egyfázisú tabletta szedésének
2012. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!