Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! A kérdés az lenne, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! A kérdés az lenne, hogy ennek a hónapnak az elején már egyszer be kellett vennem a 72órás tabit. Most megint megjártam pont termékeny napokban. (ugyanaz a hónap) Tehát mit javasoltok vegyek be még egyett?

Figyelt kérdés
De arra gondoltam, hogy az elöző tabletta biztosan felborított kellő képp, így nem valószínű a terhesség ebben a hónapban már. Ti mit gondoltok? Van okom félni? Milyenek az esélyeim?
2012. máj. 23. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
okod mindig van félni, nem szerencsés a helyzet, de én bevenném.
2012. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen mindenképp vedd be!
2012. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vedd be, az abortusz kártékonyabb.

De a 72 órás nem játék, ha 5nél többször használod, az már komoly, hosszú távú következményekkel jár.

2012. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Idióták, még fél éven belül sem tanácsos 2-t bevenni, nem még egy cikluson belül... Másnak könnyű ilyen tanácsokat osztogatni, de vajon ti is ezt tennétek magatokkal?
2012. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előző jól mondja, nem lehet fél éven belül kétszer. Mégis mi történt?


24/N

2012. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen én is tudom, h nem lehet, de ez van. jobb mint az abortusz... de mindenki döntsön maga.
2012. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az elsőt bevetted,az egy dolog. de ha ilyen rövid időn belül mágegyszer be akarod venni,csak és kizárólag orvosi utasításra! és igen, max 2x lehet egy évben bevenni,mert nagyon erős hormon összetételű gyógyszerről van szó,ami túlzott használata nem csak menstruációs zavart okozhat.
2012. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szerintem kérdezz meg egy nőgyógyászt erről ezen az oldalon: [link] mégiscsak biztosabb amit ő válaszol, ide is csak a kérdést kell beírni, 24 órán belül válaszolni fog
2012. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Irány az orvosod, ő majd megmondja mi a teendő, vagy hívd fel.
2012. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nehogy bevegyél még egyet, mert ha bármilyen rejted hajlamod van thrombofíliára, akkor jó eséllyel stroke-ot vagy szívinfarktust fogsz kapni. A tájékoztatót is el kellene néha olvasni: fél éven belül csak 1x lehet bevenni.


Amúgy hivatalosan ennek a tablettának nincs utólagos védőhatása, vagyis (kisebb eséllyel, szerintem kb. 10%), de teherbe eshettél. 2 hét múlva tesztelj, ha pozitív, akkor abortusz vagy megtartod.

2012. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!