Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tovább szedtem a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább szedtem a fogamzásgátlót, lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Elsőnek szedek fogamzásgátlót! 21 nap helyett 30 napig szedtem tehát 9 nappal tovább, mint ahogy kell. Most tartom a 7 napos szünet második napját. Szerintetek nagy baj ha tovább tartottam, és rendesen tartsam be a 7 napot vagy most másképp kell? Ettől ugye nem lehet semmi komolyabb bajom?

2012. máj. 28. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ajanlom figyelmedbe a betegtajekoztatot. Tudod, a gyogyszer dobozaban van benne egy ilyen feleslegesnek tuno papir, de olykor hasznos lehet.
2012. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nielindi ***** válasza:
miért szedted 30 napig, ha 21 napig kell?? szünet után mennyit fogsz bevenni? nem véletlenül van ám egy levélen 21 szem... ha már trükközöl, legalább jol csináld, ugy, ahogy le van irva. vagy 21 napig szedd, vagy ne hagyj szünetet, fogyaszd el a 2 levelet és utána hagyj szünetet. BETEGTÁJÉKOZTATÓ!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam. De semmit se írt arról h mikor kell szünetet tartani. Csak azt, hogy kell.
2012. máj. 28. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
egy levél után kell szünetet tartani. ha véletlenül tovább szedted, akkor be kellett volna szedned az egész levelet, nem leállni a 9. szemnél...olyan nincs, hogy a betegtájékoztató nem írja, hogy mikor kell szünetet tartani. ha meg nem írja le pontosan, akkor nem az az első, hogy utánanézek? ez nem cukorka, gyerekek...
2012. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan betegtájékoztató, ami nem írná, hogy hogy kell szedni, mikor kell szünetet tartani. De még ha lenne is ilyen, nem az az alap, hogy utánanézel, MIELŐTT elkezdesz ilyet szedni? Nem Tictac... Most csak a jóisten tudja, hogy és mikor fog megjönni a vérzésed, a szükségesnél jóval nagyobb mértékben felborítottad a hormonrendszeredet, arról nem is beszélve, hogy a védettségnek is annyi. És igen, nagy baj, hogy így csináltad, még több hónap szedés után sem szabad ilyennel szórakozni, nem még az első levélnél.
2012. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!