Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Barátnömmel 2hete feküdtünk, óvszer nem szakadt ki de lehet, hogy elönedv került az óvszer felszînére. Tegnap kellett volna megjönnie neki ma reggel úgy fájt neki mint amikor megjön, hányt is de nem vérzett. Lehet hogu teherbe esett? Nagyon aggódok.

2012. máj. 28. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak előnedv került "bele" akkor nagyon kevés rá az esély hogy terhes,szinte nulla:/Valami más oka lehet a fájdalmainak:/
2012. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tartom valószínűnek, hogy terhes.Nagyon kis esély van rá. Ha most feküdtetek le először, akkor lehet hogy csak ideges.. Amikor anno először feküdtem le barátommal akkor utána folyamatosan ideges voltam, nem is tudom mért, szerintem ez benn van a nőkbe. Nagyon ideges voltam ezért több mint 2 hetet késett.. Akkor szóltam gondviselőmnek és elmentünk nőgyógyászhoz, ő megnyugtatott, hogy nem vagyok az, és már aznap megjött.. Pár napot amúgy is csúszhat. Ha 3-4 nap után sem jön meg, szerintem forduljatok felnőtthöz. (szülők, nőgyógyász). De próbáld megnyugtatni barátnőd.
2012. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem elsö alkalom volt, bocs ezt nem írtam le egyértelmüen:S ez vâltoztat valamin?
2012. máj. 28. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Várjatok pár napot, a barátnőd ne idegeskedjen.. szerintem nem lesz baj. az előző voltam! :)
2012. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtatom, már én sem vagyok ideges:)) még egyszer köszönöm!:))
2012. máj. 28. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó hamar megnyugodtál.

Elméletben lehet terhes, és a terhesség korai tünetei megegyeznek a menstruáció tüneteivel.


Mivel 2 hét már eltelt, csinálhattok terhességi tesztet. Majd utána nyugodj meg!

2012. máj. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha a terhesség elsö tünetei nem jelentkeznek akkor nem lehet terhes, igaz?
2012. máj. 29. 06:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem. Hányni meg az idegességtől is lehet.
2012. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!