Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap este elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlómat, amit reggel vettem észre és rögtön pótoltam is, de aznap este mikor elfelejtettem bevenni szeretkeztem barátommal. Lehetséges a terhesség?
2012. máj. 29. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz.
2012. máj. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Közel 0% az esélye.
2012. máj. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezek a fogamzasgatlok egyszeruen elszomoritanak. na de ha a srac nem kepes odafigyelni akkor ez van... en soha nem szedetnek senkivel semmit pedig mar 12 eve szeretkezem minden "balaset" nelkul.
2012. máj. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. A tájékoztatóban le van irva, hoyg ha 12 órán belül pótolod, akkor továbbra is védett vagy.

2. Az lényegtelen, hogy MIKOR szeretkeztek, ha rendszeresen szeded, akkor minden nap védett vagy.

3. Gyakorlatilag kizárt, hogy terhes legyél, ne idegeskedj.


Az utolsónak meg üzenem, hogy az, hogy ö szeret orosz rulettet játszani, és nem védekezni, nem igazán pozitiv, követendönek meg semmiképpen nem tartom. HA valaki buta, akkor legalább ne terjessze a hülyeséget!!!!

2012. máj. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a srác nem biztos, hogy a megszakításra gondolt, lehet, hogy az óvszerre... "Odafigyelés" alatt lehet érteni a védekezést általánosságban is...
2012. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Most megnyugodtam :)
2012. máj. 29. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!