Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 éves vagyok és barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és barátommal nem védekeztünk. Nekem ez volt az első alkalom. Ezért a biztonság kedvéért vettem be egy esemény utáni tablettát. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Rá 8 napra jelentkezett a menstruációm, ami szokásosan 5 napig tartott, attól nem ijedtem meg, hogy korábban jelentkezett, mert ez benne volt a betegtájékoztatóban, hogy a tablettától késhet vagy hamarabb is megjöhet. De most ismét jelentkezett vérzés. és ez inkább olyan állagú és folyamatos mint az előző volt. Félek, hogy az első az pecsételő vérzés volt. Szerintetek lehet terhes? Sok mindent olvastam már erről a témáról. Ki ezt ki azt írja.
2012. máj. 30. 19:53
 1/6 Költőnő? ***** válasza:

ha időben bevetted és mindet rendesen, akkor nem. Görcsöd nincs?

Máskor legyen több eszed, h ne kelljen ezeket a köröket futni.

Tutit persze csak a nőgyógyász mondhat. Szal futás.

2012. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Mégis mit vártál? Az esemény utáni úgy felkavarja a hormonjaidat, mint egy cunami Japánt.

Nem, nem lehetsz terhes.

És legközelebb védekezz. Meg szerezz egy érettebb pasit.

2012. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta jó időre felborítja a hormonháztartásodat, belefér bőven ez a vérzés. De én a helyedben azért miután elmúlt, elmennék egy nőgyógyászhoz. (ott akkor pl fogamzásgátlót is írathatsz, ha azt akarsz majd szedni )
2012. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem egyszer kellett esemény utánit bevennem, és akkor direkt mondta a nőgyógyászom, hogy előfordulhat, hogy kétszer jön meg utána.. nekem kb. fél évre összezavarta a ciklusomat, úgyhogy ne izgulj, terhes nem vagy. de legközelebb védekezzetek
2012. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

17 évesen nemis lehet házasodni-.-

parázna

2012. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
22%
Szerintem terhes vagy , egyértelmű h csak egy megoldás létezik: kötözd ki a pasidat teliholdkor a lagvastagabb fenyőhöz az erdőben és kapcsolj egy aksit a melkasára miközben egy medve nyalogatja a mézzel bekent heréit és ismételgesd 3 órán keresztül h imádom a sárgarépát majd ezek után áldooz fel 3 nyulat neptunusznak , remélem tudtam segiteni :).
2012. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!