Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló lehetsége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló lehetsége mellékhatásai?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és holnap kezdem el szedni. Vélemények? Tapasztalatok? :)
2012. máj. 31. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
pattanás
2012. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Első, remélem te is szeded ;)

Második köszi.

2012. máj. 31. 19:41
 3/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Betegtájékoztató? Nőgyógyásztól esetleg megkérdezni?
2012. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokra vagyok kíváncsi. A doki akinél voltam meg egy szabályos f_szfej volt.
2012. máj. 31. 19:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy édességéhség tört rám és rengeteget faltam... így hát behíztam kicsit. Tönkretette az egészségemet, a szervezetemben is sok mindent felborított... hát nekem ilyenek.
2012. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van mellette betegtájékoztató, le van írva az összes mellékhatása.


Ha tapasztalatra vagy kíváncsi a környezetemből:

anyum: migrén

1. bnőm: libidócsökkenés és hízás

2. bnőm: semmi

3. bnőm: migrén

4. bnőm: melldaganat (jóindulatú, de ki kellett operálni)

ismerősöm: tüdőembólia

2012. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy mi a gáz? Az, hogy még felnőtt sem vagy, és már a dugáson jár az eszed! Ha ettől eltekintünk, még mindig ott van az, hogy az óvszer az mégis miért nem elég egy fiatal párnak? De te tudod. Majd ha 10 év múlva meg azért fogsz gyógyszereket tömni magadba, hogy végre teherbe ess, majd megtudod.

Teljesen felesleges egy kamasz lánynak HORMONÁLIS fogamzásgátló! Egy felnőtt nő szervezetét is szétkúrja.

2012. máj. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizony, a srácok kúrjanak szét, ne a fogamzásgátló. Sokkal egészségesebb.
2012. jún. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tegnap 23:36 - képzeld, nekem meg nődoki még 16 éves koromban írta fel, csak nekem cisztára. Hát alaposan szétkapta az egészségemet, kb 19 évesen álltam le róla, de így 21 évesen tropára vagyok menve eügyileg... Szóval többet tuti nem szedek, mert szeretnék gyereket... gondolod, addig (kb 25-28 éves koromig) helyrerázódok, ha nem tömöm soha többé fog.gátlóval magam? Ja meg óvszeren kívül van más hatásos védekezés szerinted? (Ilyen naptármódszer, meg ilyenek nyilván nem jönnek szóba...)
2012. jún. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak rossz.Hízás,libidócsökkenés,egy kis hormonzavar,ami miatt nehezen esek teherbe és életem végéig gyógyszereket kell szednem.

Az a gond,hogy mindenki a fogamzásgátlót látja a legmegbízhatóbbnak és a legkönnyebb megoldásnak,de azt a dokik elfelejtik mondani,hogy a nők felének,akik szedik/szedték,mennyi baja lett belőle.Ezekben hormonok vannak,lehet kevés,de van...és az csak rossz lehet,ha plusz hormonokat küldünk le a saját szervezetünkbe.

2012. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!