Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatextől fehéres folyás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatextől fehéres folyás?

Figyelt kérdés
1 hete használtunk párommal Pharmatex krémet.Hétfőn voltunk utoljára együtt a krémmel. Tegnap gumiztunk és észrevettük, hogy erős fehéres folyásom volt. Azóta se múlott el sőt még a petefészkemnél is fáj. Viszketni nem viszket meg semmi. Nektek volt már ilyen?

2012. jún. 2. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nincs jó véleményem a pharmatexről. Egyrészt amiatt amit írsz, sőt én úgy éreztem, hogy használat után büdös is vagyok tőle, másrészt azért, mert terhes lettem mellette. A nővérem is köszönhet a pharmatexnek egy gyönyörű babát.
2012. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Évike147 ***** válasza:
Mi is használtuk a párommal több hónapig ezt a megoldást, igaz baba nem lett belőle, de az biztos, hogy annyira megváltoztatja a hüvelyben a szöveteket, hogy azt ajánlom inkább mást próbáljatok ki!! Egyáltalán nem jó! Mi azért váltottunk a fogamzásgátlóra, mert állandóan felfáztam, a doki szerint olyannyira megváltoztatta a ph-t és a nedvességtartalmat, hogy cisztát is válthat ki, vagy olyan belső sebet, amit lehet nem érzel, mert nem viszket de komoly következményei lehetnek. Mi is használtunk ilyen és más márka krémét, kúpját és tablettáját de mindegyiknél voltak kellemetlen tapasztalataink. Persze minden ember más, nálam sem volt gond hónapokig.
2012. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!