Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tablettát szedő lányoktól/nőkt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tablettát szedő lányoktól/nőktől kérdezném! Ti nyugodtak vagytok?

Figyelt kérdés
Párommal most szeretnénk áttérni a tablettás megoldásra, én viszont tartok attól, hogy beválik-e a gyógyszer. Eddig óvszerrel védekeztünk és mindig nyugodt voltam, mert tudtam, hogy észrevettük volna, ha baj lenne. Ti mindig nyugodtak vagytok?
2012. jún. 4. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Novynettet szedek, és igen, az vagyok.
2012. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
persze az elején kicsit aggódtam, hogy remélem nem lesz baj. de már nyugodt vagyok. (több hónapja szedve..)
2012. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
én fél éve szedem de azért hiába szedem mi próbálunk vigyázni a barátommal.. hisz én is így lettem :D anyum szedte mégis teherbe esett.. mondjuk én nem is igazán a védekezés miatt szedem elsősorban hanem mert ez állította helyre a mensim csak.. van bennem egy kis para.. de ez lehet idővel majd elmúlik.. nem tudom...
2012. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Lassan 20 éve tablettával védekezem.Sosem estem teherbe,így mindig nyugodt voltam.Egyszer tudatosan gyerekvállalás miatt abbahagytam.és pár hétre rá teherbe is estem.A fiam születése után újra visszaálltam tabira,és sosem volt gondom vele.
2012. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Én több mint 4 éve szedem és nyugodt vagyok.
2012. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
71%
Ha rendszeresen szeded a tablettát, akkor legalább annyira nyugodt lehetsz, mint óvszer mellett. Az elején azért védekezzetek párhuzamosan mind a kettővel.
2012. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

én és a barátom lassan másfél hónapja tértünk át a tablettás védekezésre.. ugye 1hónapig szedtem,úgy hogy nem csináltunk semmit,max óvszerrel.. Tegnap először megtörtént a dolog óvszer nélkül,sokkal jobb,sokkal érzékibb mint azzal a gumidarabbal.. nyugodt vagyok,de azért még szoknom kell :)

18/L

2012. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Soha nem védekeznék gumival, nagyobb a hibalehetősége még kiszakadás nélkül is, mint a gyógyszernek. Egyébként meg, ha kiszakad a gumi, ami előfordulhat akár hetente is, akkor mindig imádkoztok szerencséért?
2012. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Shai-Hulud ***** válasza:
37%
Én Xanaxot szedek, és igen, én is nyugodt vagyok.
2012. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Drága 8.!

Négy éve védekezünk óvszerrel és még soha semmi probléma nem volt vele. Egyszer sem szakadt ki, de ha kiszakadt volna, lett volna annyi eszünk, hogy nem egymást nézzük, hanem szerzünk esemény utánit. Csak kényelmi okok miatt akarunk váltani, nem mintha bármi bajunk lenne az óvszerrel.


Többieknek nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Gondolom/remélem kis idő után én is lenyugszom majd.

2012. jún. 4. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!