Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symiciat kaptam a dokitól....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symiciat kaptam a dokitól. Olvasgattam itt róla de olyat nem találtam hogy esetleg pattanásokra jó e? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Elég pattanásos az arcom és azt hallottam fogamzásgátló használ neki,vajon tényleg? És ha igen mennyi idő után látható valami változás?
2012. jún. 5. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem használt. Másfél éve szedem, szépen letisztult az arcom, csak néha jön elő egy-egy pattanás, de hamar elmúlik. (Régen nekem is elég sok volt.) Körülbelül 3-4 hónap után kezdtek eltűnni, fél év múlva lett szép az arcom.


22/L

2012. jún. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez bíztató! Remélem nekem is használ majd!
2012. jún. 6. 07:03
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem félig meddig szerencsém van vele, mert se görcseim nincsenek menzeszkor, rendesen megjön, a pattanásaim elmúlnak,nem volt semmilyen plusz vérzésem tőle, pedig csak a második levélnél tartok, viszont még émelygek tőle...az orvosom szerint ne hagyjam abba várjam meg a 3 hónapot. szóval még várakozom.
2012. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!