Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Legjobban bevált fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobban bevált fogamzásgátló módszerek? Tapasztalat? Hsszú távú hatásaik?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
óvszer!!!
2012. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A szex teljes kerülése.

100%-os, de van némi mellékhatása, pl folyamatos kangörcs.

2012. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az óvszer bevált. Hál' Isten a barátom nem rinyál miatta, nem szakadt ki még soha, és terhes sem vagyok. Na meg bajom sem lett tőle persze...


Vkinek bejön a hormonális fogamzásgátlás is, én nem használhatok. De barátnőim közül jó párnak akadt gondja vele sajnos.


Pharmatexet próbáltam (megszakítással szerettük volna használni), de engem kegyetlenül csípett. Viszont barátnőmnek bejött.

2012. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én fogamzásgátlót szedek, nem akadt vele problémám.
2012. máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én fogamzásgátló tablettát szedek. A mostanival meg vagyok elégedve, de már 2x váltanom kellett a mellékhatásaik miatt. Ha bármilyen mellékhatás van, azonnal váltani kell, így meg lehet találni a megfelelő bogyót :)

Ráadásul nekünk olcsóbb is, mintha gumiznánk.. A páromra 60 mm-es vastagságú gumi kell, a legolcsóbb 1500 ft a 3db. És hát egy hétvégén elhasználtunk legalább 2 csomaggal..

2012. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
48%
Tablettát szedek,én Lindynettét szedek ,mellékesen ezt háziorvos is kiírhatja. Nem kell semmien vizsgálati lapot se vinni,hogy felírhassa. Így elkerülhetitek a nőgyőgyászt is. (Persze,helytelen.) Volt amikor gumival védekeztünk,de szószerint nem éreztünk az aktusból semmit. Utánna jött az a módszer,hogy amikor elment,kivette. Hááát.. most pedig itt van a már lassan 1 éves kisfiam. Szóval GYÓÓÓGYSZEEER!!! Vagy spirál,vagy egyéb megbízhatóbb védekezés. De az óvszert és a megszakításosat.. NE!!
2012. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Óvszer!


Ez az egyetlen, aminek nincs semmilyen mellékhatása.

Ráadásul a nemi betegségek ellen is véd.


Normális (!) használat mellett tökéletesen megbízható.

10 év alatt egy sem szakadt ki.


Tablettaszedés mellett 21 éves koromban trombózist kaptam, pedig rendesen kivizsgáltak előtte.

Nem vagyok túlsúlyos, nem dohányzom, nem voltam fekvőbeteg... semmilyen egyéb hajlamosító tényező nem állt fent nálam, mégis így jártam.


Emiatt soha többé nem szedhetek hormonkészítményt, de igazság szerint akkor se tenném többé, ha pisztolyt tartanának a fejemhez.

2012. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző hozzászólónak írnám,hogy megfelelő használat mellett is akadhat valami galiba. Csak azt tudom elképzelni,hogy volt rajta egy kis lyuk amit nem vettünk észre,nem csináltuk a nélkül,nem vettem észre,hogy ki lett volna szakadva,így is terhes lettem. A párom nem hitte el konkrétan,hogy tőle vagyok terhes,mert megfelelően használtuk ,VÉDEKEZTÜNK! Ezért azóta óvszer mellett,gyógyszert is szedek.

21/l

2013. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!