Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hüvelygyűrűt csak nőgyógyász...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvelygyűrűt csak nőgyógyász írhatja fel receptre?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál,kérdeztem,hogy óvszeren és bogyón kívül van e más esélyem a védekezésre.Latexallergiám van és olyan gyógyszert kell szednem,ami nem fér össze a fog.gátlóval.

Említette a hüvelygyűrűt,de nem írta fel.Háziorvossal felirathatom?


2012. jún. 6. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, először nőgyógyásznak kell felírnia.

De mégis milyen gyógyszert szedsz, amit a tabi kiüt, a hüvelygyűrű meg nem?

Csak azért, mert az is hormonos, csak nem a bélből szívódik fel. Szóval ha olyan gyógyszert szedsz, ami a hatását rontja a tabinak, akkor a hüvelygyűrűnek is fogja...

2012. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na az szuper...akkor most menjek vissza feliratni azt a vackot?A gyűrűben nincs annyi hormon,ezért javasolta ezt az orvos.
2012. jún. 6. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Oké, hogy nincs benne annyi hormon, de van. Ha vmi kiüti, akkor ezt is kiüti. Ennyire titkos a gyógyszered?:D

Egyébként igen, ha használni akarod, akkor vissza kell menned felíratni.

2012. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mondtam az orvosnak,hogy pajzsmirigy gondom van és májam vacakol vele,ezért javasolta ezt.

De az a gond,hogy nem magándoki volt és most kell megint kérnem egy időpontot :D nem lehet igaz :/

Egyébként rájöttem,hogy alig van pár módszer,amiből válogatni lehet. Ez nem valami jó.

2012. jún. 6. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Jah, így már értem. Elvileg a gyűrű kevésbé terheli a májat. Bár arra is az van írva, hogy májbetegség esetén nem lehet szedni. Meg amúgy sem értem a logikát, mert attól, hogy máshol szívódik fel, ugyanúgy a máj bontja le:DD


Amúgy tényleg nincs sok lehetőség. Legalábbis olyan, ami megbízható.

Nekem szerencsére működik az óvszeres verzió. Van belőle latexmentes, de az tényleg nem olcsó sajna.

2012. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez tűnik a legkisebb rossznak sajna :/ Remélem nem lesz gond vele. Köszi a válaszokat :)
2012. jún. 7. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!