Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen az első levél fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első levél fogamzásgátló után menstruáció?

Figyelt kérdés
Most egy napja fejeztem be az első levél fogamzásgátló tabletták beszedését. Most várok a kedves menzeszre, de olyan furcsa, hogy nincsenek igazán előjelei...Máskor mindig feszültek a melleim (azok most is, de mióta szedem a bogyót), görcsölt a hasam, pattanásos lettem, de mondhatni most semmi. Ez lehet a tabletta miatt, vagy aggódjak, hogy az első része még nem hatott ?(de persze vigyáztunk, csak hátha...)Lehet, hogy az újdonság miatt, de most kicsit megijedtem, hogy mi van ha nem jön meg... Köszi a válaszokat!

2012. jún. 8. 22:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Még mindig a kérdező vagyok: azt kihagytam, hogy a nőgyógyász azt mondta, hogy jobb ha a menzesz 3. napján kezdem el szedni, tehát akkor kezdtem.
2012. jún. 8. 22:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, egy héten belül kell megjönnie. Nekem mindig az utolsó tabit követő 4. napon aktuális. A menses tünetei pedig szinte teljesen megszűntek. Nincs hasfájás, mellfeszülés stb., ez teljesen rendben van fogamzásgátló mellett :)
2012. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az előzőt, nekem sem volt semmilyen tünet, és szintén nem azonnal jött meg, hanem a 3. nap délben. Jah, és ez is nagyon jó volt, hogy óramű pontosságú.
2012. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Míg tablettát szedsz, NINCS természetes menstruációd (!), csak megvonásos vérzésed, ezért ne lepődj meg, hogy egyáltalán nem hasonlít. Teljesen természetes. :)
2012. jún. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Most megnyugodtam. :)
2012. jún. 9. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!