Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meliane fogamzásgátló szedését...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meliane fogamzásgátló szedését kezdtem el szombaton ( menzesz első napja). Napi 8-10 szál cigit szívok el kb. Ez mennyiben befolyásolja a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy benne van a tájékoztatóban, de a mennyiség alapján nem érzem magam olyan aktív dohányosnak,mint akiknek odavan vagy esetleg 2 doboz cigi 1 nap alatt.

18L



2012. jún. 11. 05:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül szokj le róla! Drága, büdös és sárgák lesznek a fogaid tőle. Na meg persze az egészségednek sem tesz jót.
2012. jún. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az orvosnak mondtad, hogy dohányzol?
2012. jún. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez annyiban befolyásolja, h előbb fogsz trombózist kapni...hajrá... nem tudom h melyik az ártalmasabb, a cigi, vagy a tabletta.....
2012. jún. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A hatását nem befolyásolja, viszont trombózisra jóval nagyobb az esélyed, mintha nem bagóznál.

Annyira nem poén ám egy trombózis, bele is lehet halni.

2012. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szeretném letenni, 1 éve napi 1-2 doboz simán odavolt, ugyan letenni még nem tudtam , de szerintem 1 év után ez is haladás. Valamint tudom, hogy ez nem mentség, de így vizsgaidőszakban főleg nehezebb letenni..


Viszont a válaszokat köszönöm !:)

2012. jún. 11. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor amíg nem szoksz le, ne szedjél tablettát, és mg van oldva. Vagy az egyik, vagy a másik. Vigasztalhatod majd magad azzal, hogy "csak pár szálat szívtam", ha trombózissal fekszel majd a kórházban...
2012. jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hagyj fel a cigivel, undorító és kiábrándító ha egy nő cigizik. :S
2012. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!