Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg ennyire felelőtlenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire felelőtlenek az emberek? Vagy csak simán tudatlanok?

Figyelt kérdés

Képtelenek arra h normálisan védekezzenek aktus közben. Naponta több olyan kérdés is van itt h "terhes lehetek-e?" "miért nem jött meg".

Megszakítás, későn felvett gumi, felelőtlen gyógyszer használat.....stb

És nem csak a fiatalok, mert megszakításra többször is írják felnőtt emberek hogy x éve így védekezik. Jó neki bejött. Mázlija van, de ez nem azt jelenti h senki nem eshet így teherbe.


2012. jún. 12. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem simán tudatlanok és igazából le is szarják. Aztán,amikor már késő, akkor jönnek a hülye kérdések, amit te is írtál. utána szép lassan elszarja az egész életét, mert ugye 17évesen már gyerek kell. Aztán 20-30 év múlva elmereng azon, hogy milyen kib@szott sokat tett le az asztalra. Takarítóként vagy gyári operátorként végig gürizni az életet nem egy leányálom. Persze ez még a jobb estek, sokan csak leellenek, aztán mennek tarhálni állambácsihoz.
2012. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Inkább Felelőtlenek.De ez csak velem egyidős tinikre értem.

17/F

2012. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Felelőtlenek, valóban.

Én ezt az idősebb generációk hibájának IS érzem.

A friss korosztály nagyrészt tiltásokat kap, mit nem szabad.

Azt gondolom, a szülők felelőssége elsősorban, őszintén beszélni és lekötni a gyerekét.

De manapság ki ér erre rá?

Rohanás, rosszkedv, gyermekét egyedül nevelő szülő, és a Internet és TV mocskai.

2012. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3. el tudom képzelni h milyen ember lehetsz ha leszarod h valakinek elbaszod az életét csak azért h neked jó legyen. Na de jó legyen. A gyereket leszarod (mejd nem ha beperelnek gyerektartásért), de nem félsz h elkapsz valakitől valamit??
2012. jún. 12. 10:57
 5/14 A kérdező kommentje:
Mekkora egy paraszt ember vagy te. Jézusom.
2012. jún. 12. 11:03
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
A védekezés fontos.De miért CSAK a férfiaknak kell?Létezik női óvszer is meg fogamzásgátló tabletta , spirál , akció utáni gyógyszer.Nem értem miért csak a férfi feladata.
2012. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én egy szóval nem írtam h a férfiak feladata. Ha elolvasnád ott van a felsorolásban a felelőtlen gyógyszerhasználat is. Nem az volt a kérdés h a pasik miért nem védekeznek hanem h úgy álltalában az emberek. Egyéjszakásnál is mind a két fél felelőssége a védekezés, de ott nem lehet a gyógyszerre hagyatkozni, mert akármit összeszedhet az ember. Én tartós párkapcsolatban vagyok és gyógyszert szedek. Szóval nem érheti szó a ház elejét.
2012. jún. 12. 11:17
 8/14 A kérdező kommentje:
Am meg spirált nem ajánlott olyan nőnek akinek nem volt még gyereke, főleg ha szeretne. Esemény utáni meg teljesen tönkrebassza a szervezetet. Szóval pont az esemény utáni használatát kéne elkerülni. Az nem védekezés hanem csak egy gyors pótmegoldás
2012. jún. 12. 11:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miért ilyen hülyék és felelőtlenek.


Pár napja is összeszólalkoztam valakivel, aki a megszakításost (spermicid nélkül) favorizálta úgy, hogy nyíltan bevallotta, hogy nem érdekli, nem tartaná be, ha besikerül szimplán kikapartatja. DE eddig még nem volt baja és nem is lesz, mert ő ÜGYES.


7-es!


-Láttál te már női óvszert valaha? Fellelhető a drogériák, vagy a gyógyszertárak polcain? Nem. Akkor?

-A spirált nem javasolják és a legtöbb helyen nem is helyezik fel nem szült nőknek.

-A sürgősségi tabletta NEM rendszeres védekezésre való, hanem arra, ha a többi módszer csődöt mondott.

-A spermicid önmagában NEM véd kellőképpen, a férfi közreműködése (megszakítás) kell, hogy elfogadhatóan hatékony legyen ez a módszer.

-pesszárium szintén nem kapható itthon, Németországból kell rendelni úgy, hogy előbb a nőgyógyász méretet vesz

->

így hellyel közzel csak a tabletta vagy a (férfi) óvszer marad, ha védekezni akar az ember


Igen, az egyik a férfi felelőssége (és a nőé, hogy felhúzassa vele).


A hőmérőzést, naptármódszert direkt nem is említettem, mert az nem védekezés, hanem arra való, hogy a teherbeesés esélyét NÖVELJE valaki vele.

2012. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 MarySue ***** válasza:
100%

Költöttem most egy elméletet.

A lányok már 13-14 éves korukban elkezdenek úgy öltözni, nint egy ringyó, buliznak, isznak. Mivel nőiesen néznek ki, az idősebb pasik kapva kapnak az alkalmon,felszedik őket. Mikor szexre kerül a sor, a kislányban talán ébredne némi félelem, hogy védekezni kéne, stb. Erre mit csinál a pasi? Hülye lenne gumit húzni, ha már itt van egy kis szűzlány, akivel azt csinál, amit akar. Azt mondja a lánynak, hogy "Igen? Kéne a gumi? Hát akkor húzzál innen, mert én aztán fel nem veszem!"

És a lány beijed, hogy szégyenben marad, meg nem tud mivel vagánykodni a többieknek. ŰOzt' szexelnek gumi nélkül. VÉGE

Nem mondom, hogy minden esetben így van, de sűrűn megesik.

2012. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!