Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Felelőtlenek vagyunk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelőtlenek vagyunk?

Figyelt kérdés

Szerintetek felelőtlenek vagyunk azért amiért nem védekezünk sehogy sem(egyikünknek sincs semmiféle betegsége)

A párom(F23) jobb szereti gumi nélkül csinálni(nem is csináltuk meg gumival)es ebben igaza is van mert jobb anélkűl.....viszont én néha izgulok a következmények miatt(most is 12 napot késett a menstruációm és ezalatt az idő alatt idegbe vertem magam)......mikor felhozom a témat hogy használjunk gumit ő elzárkózik...és végűl abban maradunk hogy ne.Amúgy nem szedek tablettát(nem is akarok)...és semmilyen más módon nem védekezünk.Hogyan tudnám rávenni a párom az óvszer használatára?

L/18


2009. nov. 17. 16:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
szóljál neki addig amíg bele nem eggyezik, vagy vegyél tablettát
2009. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Andrewka ***** válasza:
96%

Nagyon felelőtlen vagy. van rengeteg féle védekezési mód. De ha ennyire nem szeretitek a gumit akkor célszerű tablettára váltani. Nem tudom mi a gondod vele leginkább. De célszerű erről is kérdezned a nőgyógyászod. Mert feltételezem h jársz hozzá ha már rendszeres nemi életet élsz.


22/f

2009. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

pfff...a választ Te is tudod, igen ROHADTUL felelőtlenek vagytok!

Miért is nem akarsz tablettát szedni?Valami épeszű indok? Gyűrű mért nem jó?

Ja és ahogy olvasom még SOHA nem védekeztetek SEHOGY és te csak néha aggódsz a következmények miatt??!!

A védekezés nem csak a betegségek ellen védekezés!!!! Amugy pedig a barátodnak elég egyszer félretennie a szerszámát és máris lesz vm betegsége amiről te majd csak a dokidnál értesülsz!!

Nagyon felelőtlenek vagyok!!!!!!!

2009. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Háta mit most leírtál, az azt jelenti hogy eddig nagy szerencséd volt hogy nem estél teherbe. szerintem sürgösen kérdezd ki mit szolna egy gyerekhez.


egyébként, elgondolkodal, hogy mit tennél akkor ha terhes lennél? és föleg ha kedves apuka faképnél hagy? mert attól hogy ö azt mondja nem akar védekezni, attól még te teherbe eshetsz és könnyen lehet hogy otthagy gyerekkel együtt. szóval legalább te ne legyél felelötlen, ha nem akarsz még gyereket. és védekezzetek. lehet kapni sperma ölö krémeket keress rá neten, és legalább olyat használj.

2009. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha gyereket csinálni felelőtlenség. De sokan csináltak már gyereket. Viszont ha nem akarsz akkor szedj fogamzásgátlót.
2009. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
tuti kamu. ennyire buta emberek komolyan nem létezhetnek! :D
2009. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem van egy jó ötletem erre h hogy vedd rá:) Egyik nap úgy várd otthon h szomorú vagy és meg kell beszélned vele valamit. Mondd el neki h mivel késett meg néha hányingered van, csináltál kíváncsiságból egy tesztet. És pozitív lett. Csak elég hitelesen kell csinálni:D Na ha ezzel nem ijeszted el, akkor semmivel:) szerintem ez beválna.
2009. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
gumit nem akartok használni, tablettat nem szedsz. a csodára, vagy mire vársz, h ne legyél terhes? elárulok egy titkot, ha védekezel, akkor kisebb az esélye, h teherbeesel. h érted h sehogy se? megszakitással se? habár az egy nagy sz.r. szoval azonnal irany a nőgyogyasz, és vagy irass tabit, vagy menj a boltba, és vegyel gumit. igen, nagyon is felelőtlen vagy! aztan meg majd sirsz, h terhes vagy, a pasid meg otthagyott gyerekestul, mindenestul egyutt. borzaszto :S
2009. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha nem szedsz semmit akkor gyereked lesz. Szeretnél gyereket? Ebben a korban már sok nőnek van. lehet nem gond.

De ha nem akarsz akkor szednes kell valamit. Irass fel a bőrgyógyásznl a pattanásaidra hormon gyógyszert. Az mellékhatásba fogamzásgátló is. De csak akkor ja nem akarsz gyereket. nem bűn szülni.

2009. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi is gumi nélkül csináljuk (mindketten utáljuk) megszakítással két éve, eddig nem sikerült teherbe esnem. Azért nem para, mert ha becsúszik egy baba, na bumm, halasztok egy évet. Amúgy is egészségesebb fiatalon szülni :)
2009. nov. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!