Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Együtt voltam a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltam a barátommal, belém is élvezett. Aznap este a szokásos időben bevettem a fogamzásgátlót (Laurina), de ezután másfél órával hánytam. Mi lesz most?

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy ez már majdnem két hete volt, viszont az eset után napokig nagyon rosszul voltam még (már nem hánytam, de nagyon gyenge voltam, émelyegtem és nem tudtam enni. Voltam orvosnál is, elvileg valami vírusos izét szedtem össze, amire kaptam gyógyszert is), és nehezen tudtam bármi másra is figyelni a betegségemen kívül, így teljesen kiment a fejemből, hogy ez olyan, mintha kihagytam és nem is pótoltam volna egy napot. A betegtájékoztatón csak annyi van, hogy pótoljam a kihagyott szemet, amint tudom, de nyilván erre már nincs sok esélyem...

Kezdjek el aggódni vagy annyira nem vészes a helyzet?



2012. jún. 13. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem vészes.
2012. jún. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
veszel egy terhességi tesztet, és megtudod
2012. jún. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oké. A helyzet sza_rabb, mint a kérdés feltevésekor hittem. A gyógyszer hatóanyaga, amit a betegségre kaptam, a rifaximin. Ezt akkor is tudtam, amikor szedtem, amire viszont valahogy nem sikerült rájönnöm, az az, hogy a rifaximin a rifamicin (micsoda meglepetés!) csoport tagja. Ami szuperül fel is van sorolva a Laurina betegtájékoztatóján, mint antibiotikum, amivel NE szedjem együtt. Persze dugtunk még egy jó párszor azután is, hogy én szorgalmasan szedtem azt a cuccot.


Oké, köszi a válaszokat, holnap benézek a nőgyógyászhoz, és megkérdezem inkább tőle, mi a helyzet.

2012. jún. 13. 01:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Antibiotikum szedésekor,védekezni kell!Legyengíti a fogamzásgátló hatását a az antibiotikum!Ez rajta is van a dobozon asszem :)
2012. jún. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem kezdj el felkészülni lelkiekben a babára.
2012. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, azért még nem biztos, hogy terhes. Nem olyan könnyű teherbe esni, van aki hónapokig próbálkozik. Csinálj egy tesztet a legutolsó szex után 2 héttel vagy menj el az orvosodhoz, vagy hívd fel és kérd ki a tanácsát. Ő többet tud mondani, mint itt bárki.
2012. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!